zarządzanie firmami, opinie

zarządzanie firmami, opinie

Dzień dobry, chciałbym wykonać archiwizację dokumentów kadrowych, niemniej jednak nie wiem jak to wykonać. Polecicie mi strony, jakie to wyjaśniają, albo są jakieś specjalne programy do tego?

Gucio

Posty: 3

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odszukać najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Black_Riot

Posty: 9

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

Elek56

Posty: 29

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się wskórać naprawdę wiele, niemniej jednak to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne szanse. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Dobruśw90

Posty: 17

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

Kitas

Posty: 14

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz dużo obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

labuh

Posty: 21

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

Dziadek

Posty: 18

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

daron64

Posty: 11