Pomysł na prezent?

Pomysł na prezent?

Szukam rzetelnej firmy, która wykona dla mnie mozajkę z fotografii rodzinnych. Nie znam się za niezmiernie na tym jakie fotografie wybrać, zatem poproszę jedynie te firmy ze zdrowym podejściem do Klienta.

Antoni z Łodzi.

1Alex149

Posty: 26

 
Hej nie wiem gdzie takie mozaiki można zrobić, lecz dobrze wiem co masz na myśli. Widziałam takie coś w necie i tam było akurat zdjęcie jakiegoś ogromnego kota (chyba tygrys czy lew) i było właśnie zrobione z takich malutkich fotografii. Jak sobie przybliżyłam to były to fotografie też kotów, lecz takich normalnych dachowców. Niezwykle ładna sprawa, tym niezwyklej jak zdjęcie jest małe lecz widoczne natomiast obraz olbrzymi, tak iż z daleka to obraz natomiast z bliska fotografie.

Mr Frog

Posty: 31

 
Fajna opcja taka mozajka, sama jestem posiadaczką takiego cudeńka ;) Mój obrazek zamówiłam tutaj www.mozaikowo.com.pl zapisałam sobie, albowiem mam cel siostrze jeszcze sprezentować taki obraz. Mój się jej niezmiernie podobał a dziewczyna ma puste ściany, które wołają o zapełnienie ;) Obsługa tego portalu dosłownie staje na głowie, aby pomóc dobrać taki obraz, który będzie tym perfekcyjnym więc serdecznie polecam z całego serducha. Życzę ci żebyś odnalazła też swój wyśniony obraz, który będzie podziwiać każdy gość w twoim domu.

bmw316

Posty: 15

 
Hej nie wiem gdzie takie mozaiki można wykonać, niemniej jednak dobrze wiem co masz na myśli. Widziałam takie coś w necie i tam było akurat zdjęcie jakiegoś ogromnego kota (chyba tygrys czy lew) i było właśnie zrobione z takich malutkich fotografii. Jak sobie przybliżyłam to były to fotografie też kotów, niemniej jednak takich zwyczajnych dachowców. Niezwykle ładna sprawa, tym bardziej jak zdjęcie jest drobne niemniej jednak widoczne a obraz ogromny, tak iż z daleka to obraz a z bliska fotografie.

Różyczka

Posty: 24

 
Fajna opcja taka mozajka, sama jestem posiadaczką takiego cudeńka ;) Mój obrazek zamówiłam tutaj www.mozaikowo.com.pl zapisałam sobie, albowiem mam cel siostrze jeszcze sprezentować taki obraz. Mój się jej bardzo podobał a dziewczyna ma puste ściany, jakie wołają o zapełnienie ;) Obsługa tego portalu dosłownie staje na głowie, aby pomóc dobrać taki obraz, który będzie tym perfekcyjnym więc serdecznie polecam z całego serducha. Życzę ci abyś odnalazła też swój wyśniony obraz, który będzie podziwiać każdy gość w twoim domu.

Waskijestem

Posty: 28

 
Już prawie dotarłam do końca wątku jaki czytałam i pokazało mi się twoje pytanie. Jak jestem z sierdza to znam fotografa, który się tym zajmuje, natomiast on mnóstwo bierze, myślę, że na internecie znajdziesz coś tańszego. Generalnie ten mój znajomy jest trochę świrnięty i się uważa za artystę więc bierze dwa razy tyle ile konkurencja... mam nadzieję, że tego nie czyta :P natomiast cóż taka szczera prawda.

Poszperaj w necie i jeszcze na innych forach to trafisz.

Iwona3

Posty: 13

 
na Mozajkowo możesz znaleźć, jak wpiszesz w Google powinnaś znaleźć. Niesłychanie fajni ludzie tam pracują, zmieniałam projekt kilkanaście (!) razy natomiast oni cały czas robili co chciałam i mi pomagali dobrać fotografie, no kochani ludzie :* ceny też mają takie, że ja tylko poszukuję okazji kiedy tu można komuś kupić taką mozajkę :D Niedługo tata ma urodziny to może dla niego też coś skomponuję, choć nie wiem jeszcze z których zdjęć, lecz które kolwiek fotografie weźmiesz, efekt jest super hiper!

Annaaa12

Posty: 24

 
Według mnie powinnaś poszukać po internecie. Wiele jest stron i sklepów, jakie się specjalizują w zdjęciach i grafice, więc może są i takie jakie łączą te dwa zagadnienia ;) ja kojarzę temat, natomiast tak żeby ci polecić jakąś firmę, to tego nie zrobię, bowiem po prostu nie znam ani jednej. Trzymam kciuki, iż coś odnajdziesz.

Pozdrawiam ciepło z Zabrza ;-)

Kruk

Posty: 24

 
Na pewno w sieci odszukasz info o tym gdzie robią takie cuda z obrazków. Jakiś czas temu rzuciło mi się w oczy coś takiego, natomiast ja fotografii nie robię za sporo więc nie wgłębiałem się w ten temat niezwyklej. Wiem, iż generalnie cenowo wydawało mi się to jakieś takie niezmiernie tanie jak na ten sam efekt tego, który był piorunujący jak dla mnie. Nie mam pojęcia jak oni to dobieraja, iż te fotografie później wyglądają tak jak pełen obraz. Nie jestem grafikiem więc nawet nie mam pojęcia co i jak, natomiast efekt jest WOW

Ralphy

Posty: 20