Na wesele potrzebny kamerzysta ?

Na wesele potrzebny kamerzysta ?

Hej!

Wiecie kto robi dobre filmy ze ślubu i wesela? Już niedługo ten dzień i ogarniamy ostatnie szczegóły. Został już praktycznie jedynie kamerzysta do zamówienia! Najlepszą opcją byłby ktoś z Suwałk!

Siwek

Posty: 19

 
Dobrze pamiętam jak sami szukaliśmy jakiegoś kamerzysty...oj działo się. Do ostatniej chwili nie mieliśmy nikogo nagranego. W końcu kuzyn polecił nam firmę www.studiojgk.suwalki.pl. Mnie się bardzo podobało jak pracował pan kamerzysta. Właśnie nie narzucał się gościom, był taki cicho – ciemny troszkę, lecz jak się okazało na filmie, praktycznie wszystko nagrał, więc faktycznie warsztat przyzwoity. Cenowo też wyszło nieźle. Ale jednak moim zdaniem najważniejszy to jest porządny kontakt na linii para młoda – kamerzysta. A tutaj było cacy.

k124l

Posty: 27

 
Dylematy narzeczonych:) Znam to znam to:) Przygotowania do wesela to chyba największe wyzwanie logistyczne w moim życiu. Na szczęście już to mam za sobą. Nasz kamerzysta był też naszym sąsiadem. Zdobyliśmy zniżkę, natomiast film może jakimś artyzmem nie powalał, lecz też nie był zły. Pamiątkę mamy do końca życia i nawet sobie od czasu do czasu oglądamy i się wzruszyć można:)

zakk87

Posty: 24

 
Z takich lepszych firm w naszym regionie to myślę, że mógłbym polecić www.studiojgk.suwalki.pl. Oni generalnie nagrywają inne imprezy – te prywatne i firmowe, robią też fotki, zarówno propozycja całkiem wszechstronna. Niezwykle przyzwoity kontakt, zero stresu, wszystko do dogadania. Pracują za pomocą dobrego sprzętu...Na nieszczęście co poniektóre firmy wciąż kręcą filmy na takim poziomie, jakby zamiast kamerą nagrywali żelazkiem. Tutaj na szczęście nie ma tego problemu:)

drillmod

Posty: 30

 
Wesele to zawsze zabawa podwyższonego ryzyka...zawsze się może ktoś wysypać. Najistotniejsze, żeby nie wysypała się para młoda :) U mnie trochę orkiestra zawodziła, okazało się, iż tak średnio potrafią śpiewać, lecz nadrabiali dowcipami:P Za to kamerzysta z firmy www.studiojgk.suwalki.pl niesłychanie fajnie się sprawdził. Należałoby rzucić okiem na ich stronkę, są tam zdjęcia i filmy, jakie zrobili. Pozdrawiam!

DevilScream

Posty: 25

 
Też właśnie poszukuję sprawdzonego kamerzysty w okolicach. Już parę for odwiedziłem i się okazuje, iż u nas na północy takich fajnych ekip jest całkiem wiele. Wiele pozytywów pozyskał kamerzysta ze www.studiojgk.suwalki.pl. Chyba właśnie do nich uderzę, bo też robią fotografie, to bym upiekł dwie pieczenie przy jednym ogniu. Wesele dopiero za rok, ale już dobrze sobie zaklepać.

bogdan66

Posty: 30

 
Wesele to zawsze impreza podwyższonego ryzyka...zawsze się może ktoś wysypać. Najważniejsze, żeby nie wysypała się para młoda :) U mnie trochę orkiestra zawodziła, okazało się, że tak średnio potrafią śpiewać, lecz nadrabiali dowcipami:P Za to kamerzysta z firmy www.studiojgk.suwalki.pl niezwykle fajnie się sprawdził. Pożądane byłoby rzucić okiem na ich stronkę, są tam fotografie i filmy, jakie zrobili. Pozdrawiam!

tadziu47

Posty: 15

 
No witam ciepło:) Prawdziwą batalię przeszliśmy szukając kamerzysty do siebie. Było to jakieś dwa lata temu, niemniej jednak pamiętam dokładnie. Było ciężko wbić się z terminem, wszyscy już mieli zarezerwowane, bo to okres letni. Mieliśmy fart, że firma www.studiojgk.suwalki.pl miała akurat w ten lipcowy weekend wolne, bo im para zrezygnowała. Sprawdzili się niezwykle fajnie. Nie było problemów z kontaktem, elastyczny pan operator, który był otwarty na własne sugestie.

labuh

Posty: 35