gdzie zamawiacie opony

gdzie zamawiacie opony

Czy znacie dobry serwis opon ciężarowych na Podkarpaciu? W ostatnim roku miałem kilka problemów technicznych z dotychczasowym ogumieniem i potrzebuję kogoś, kto mi doradzi przy zamianie i zajmie się pilniejszymi naprawami w razie czego.

HaNzo

Posty: 1

 
Kiepskie opony to i kiepska geometria i pogorszenie parametrów jazdy. Ja sobie tego nie wyobrażam na co dzień.

Boss

Posty: 5

 
Radialne opony to jeszcze krótka historia. Zaledwie 60 lat na rynku, więc ogumienie ciągle się udoskonala. Kierowcy mają wrażenie, jakby postęp technologiczny się zakończył, a to nie jest do końca prawda.

chksfans

Posty: 23

 
Dzięki za wskazówkę. Wstępnie przejrzałem i się skontaktowałem. Bezkonkurencyjne ceny i dość niezłe zaopatrzenie. Mam nadzieję, że szybko wyślą, bo pilnie potrzebuję nowych opon.

Kobitka22

Posty: 3

 
Myślę, że w tym tygodniu, jeszcze przed świętami może trafią się jakieś ciekawe promocje. Właśnie opłaca się brać opony na przejściu sezonów.

figo

Posty: 3

 
Jeżeli potrzebujesz faktycznie oryginalnych opon to polecam www.sklep.res-tires.pl. O tyle dobry sklep, że mają bezpośredni kontakt z producentami, więc więcej rzeczy załatwisz. Kilka miesięcy temu składałem większe zamówienie to faktycznie zrealizowali terminowo i wszystko doszło doskonale zapakowane.

Czarek

Posty: 6

 
Nowa seria Continentala nieźle się u mnie sprawdza. Zrobili większą odporność na wyszczerbianie i to się sprawdza. Akurat dobre ogumienie na polskie, dziurawe drogi. Może trochę mniej niż w ostatnich latach, ale jednak.

labuh

Posty: 12

 
Teraz rywalizacja toczy się głównie między ogumieniem europejskim i chińskim, ale przyznam szczerze, że na chińczykach to już się boję trochę jeździć.

Serduszko4

Posty: 20