ubezpieczenie turystyczne Gdynia, znacie ?

ubezpieczenie turystyczne Gdynia, znacie ?

Potrzebna mi agencja ubezpieczeniowa z Gdyni, która ma wiele ofert i jest w stanie mi fachowo doradzić.

krugerPL

Posty: 3

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest rzeczywiście bardzo tanie, dlatego żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

lechu98

Posty: 4

 
Ubezpieczeń jest niezmiernie mnóstwo. Wszystkich kupować nie trzeba, natomiast w przypadku OC na samochód jest to obowiązkowe. Jeśli mamy kredyt na dom albo mieszkanie to też lepiej będzie jednak sobie ubezpieczenie kupić. Nigdy nie wiemy, co może się zdarzyć. Trzeba być na wszystko przygotowanym.

dzastinn

Posty: 9

 
Dla mnie niezmiernie korzystne ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni ma firma https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-zdrowotne/. Mają różne ubezpieczenia, dlatego każdy zainteresowany coś dopasuje.

jui

Posty: 27

 
Należałoby przejrzeć oferty na ubezpieczenia pojazdów w Gdyni, bo wówczas zorientujemy się, co i jak wygląda? Żądania mamy bardzo różne, bo jedni biorą jedynie OC, a inni też chcą AC. Są tacy, którzy biorą pełne pakiety z szybami, oponami i innymi cudami. Każdy bez problemów może coś dla siebie dopasować.

dmanuss

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, ale muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

marek

Posty: 17

 
Mamy ubezpieczenie na firmę z Gdyni, bowiem przygotowała mi to jedna z agencji. Mam małą jednoosobową firmę, lecz takie ubezpieczenie chroni mnie i moją rodziną. W razie kłopotów ze zdrowiem będę mógł na ubezpieczenie liczyć. Składka jest niska, lecz w razie, czego zyski z niej są faktycznie bardzo olbrzymie.

123doer

Posty: 17