odszkodowania warszawa, gdzie znajdę info?

odszkodowania warszawa, gdzie znajdę info?

Witam, czy wiecie może, kto zajmuje się odszkodowaniami w warszawa? Miałem kolizje drogową, starałem się o odszkodowanie, jednakże otrzymałem odmowę wypłaty. Poszukuje kogoś, kto mógłby się zająć moją sprawą.

Dziadek

Posty: 5

 
Musisz protokół z wypadku dostarczyć to ubezpieczalni. Jeśli nie masz pożądanych dokumentów, to raczej nie otrzymasz odszkodowania z oc sprawcy. Możesz również zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej o pomoc.

alitomm

Posty: 6

 
Musisz protokół z wypadku dostarczyć to ubezpieczalni. Jeśli nie masz odpowiednich dokumentów, to raczej nie otrzymasz odszkodowania z oc sprawcy. Możesz również zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej o pomoc.

AloBalo

Posty: 6

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę pojazdu. Jednak wiem, iż wielokrotnie ubezpieczyciel nie chce wypłacić gigantycznych pieniędzy. Częstokroć proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

TomekK

Posty: 3

 
Nawet musisz się starać o odszkodowania powypadkowe. Najlepiej będzie, jak skorzystasz z usług profesjonalnej firmy. Tutaj masz kontakt do jednej kancelarii, z jaką ja współpracowałem https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Odszkodowanie pozyskałem rzeczywiście niezmiernie wysokie.

Zydek

Posty: 25

 
W tym wypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeśli w wypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

inhuman

Posty: 4

 
Właśnie po to jest kancelaria odszkodowawcza. Musisz się do nich zgłosić jeśli chcesz wywalczyć wysokie odszkodowanie. Z tego co wiem, na początku nie pobierają żadnych opłat.

jkiolek56

Posty: 15