wtyczka do przesyłania plików, gdzie znajdę ?

wtyczka do przesyłania plików, gdzie znajdę ?

Znacie serwis, gdzie wypisane są przykłady pluginów na stronę? Zależy mi, aby były one pomocne w prowadzeniu strony bez żadnych większych umiejętności. Możecie polecić mi jakichś serwis?

Dzidzia

Posty: 1

 
Przykłady pluginów na stronę możesz znaleźć w internecie. Niektórzy prowadzą swoje portale, na których opisują z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać.

eXtreme23

Posty: 23

 
Jeżeli interesuje Cię wtyczka do przesyłania plików to należałoby zajrzeć na tę stronę internetową https://x-plugin.pl/javascript/wtyczka-html5-do-przesylania-plikow-dropzone. Możesz znaleźć wiele informacji na temat różnych wtyczek, które przydają się, jak prowadzić swoją stronę sprzedażową lub bloga. Duża dawka wiedzy i informacji, więc niezwykle polecam.

MisiekKce

Posty: 8

 
Należałoby wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, jakie wtyczki będą ci potrzebne i z których pożądane byłoby korzystać.

Penio

Posty: 5

 
Wiem, iż jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może pożądane byłoby odwiedzić serwisy, jakie zajmują się tego typu tematami.

Kitas

Posty: 2

 
Pożądane byłoby wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, jakie wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na jakich ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, jakie pożądane byłoby wykorzystać w własnej witrynie.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Programiści w wielu przypadkach mają swoje serwisy internetowe, na których wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali niezmiernie mnóstwo się dowiedzieć, dlatego pożądane byłoby korzystać z takich informacji.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Programiści często mają swoje serwisy internetowe, na których wypisują przykłady pluginów na stronę. Możesz z takich portali bardzo dużo się dowiedzieć, dlatego warto korzystać z takich informacji.

Tosahe

Posty: 3

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

alibaba

Posty: 2