strony www w Łodzi, polecicie firmę?

strony www w Łodzi, polecicie firmę?

Poszukuje firmy od stron w Łodzi, jaka wykona mi stronę responsywna. Jeśli znacie kogoś, kto się tym zajmuje i ma doświadczenie to dajcie znać. Byłoby dobrze gdyby firma miała ofertę w jakiś rozsądnych pieniądzach.

Dziadek

Posty: 1

 
Firmę zajmującą się stronami www w Łodzi macie tutaj https://www.icp.info.pl. Słyszałem o nich bardzo dobre opinie, ale sam nie miałem jeszcze okazji, aby z oferty skorzystać.

guster

Posty: 2

 
Korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali perfekcyjnie. Bardzo dobrze podchodzili do wymagań, jakie ma klient. To bardzo ważne, bo wtedy można wprowadzić również swoje pomysły. Jeśli są dobre to graficy to bardzo szybko podchwytują i tworzą od nowa.

Alim45

Posty: 4

 
Stronę firmową mam od lat. Pomogła mi w zdobywaniu zaufania do dużo klientów, wobec tego polecam abyście sobie coś takie zakładali. Koszt jest mały, a zyski rzeczywiście niezmiernie olbrzymie.

Wraczki333

Posty: 9

 
Strony internetowe są dzisiaj tanie także nie ma żadnego sensu, aby cokolwiek robić samodzielnie. Na tym naprawdę trzeba się znać. Im bardziej rozbudowana strona internetowa tym więcej jest pracy przy jej tworzeniu. Lepiej sobie dać spokój i wybrać kogoś, kto jest w stanie to wszystko wykonać znacznie lepiej od nas, a wtedy będziemy bardzo zadowoleni.

TomekK

Posty: 5

 
Jest sporo firm, jakie się zajmują przygotowywaniem stron internetowych. Jedni robią proste wizytówki, a inni zajmują się niezwyklej skomplikowanymi projektami. Im poważniejszy projekt tym większe pracownicy muszą się doświadczenie i wiedzę. Wtedy się uda.

Jasio234

Posty: 3

 
Znajomy korzystał z oferty firmy, jaka zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i był usatysfakcjonowany. Chyba zamawiał u nich stronę wizytówkę, natomiast nie wiem dokładnie. Muszę go zapytać ile dał i jak długo czekał na wykonanie projektu.

Jacuś

Posty: 4

 
Im poważniejszy będzie projekt tym lepsza firma powinna się nim zajmować. Tylko wtedy będą z tego same pozytywne efekty, a przecież nam właśnie o to chodzi. Trzeba stawiać na doświadczenie i wiedzę pracowników firmy.

dobryrd

Posty: 4