Dobry serwis komputerowy, polecicie kogoś ?

Dobry serwis komputerowy, polecicie kogoś ?

Witam. Od razu zaznaczam, że nie znam się na komputerach itd. mam kłopot z systemem, może trzeba też zmienić ustawienia w biosie. Szukam dobrego serwisu komputerowego, który ma usługę kuriera jak coś.

Warren1987

Posty: 8

 
Tutaj ceny za naprawy nie są wysokie http://komputerytopserwis.pl. To tani serwis laptopów, mają usługi na allegro, to pewny serwis. Poza tym jeżeli zakupujesz w ten sposób usługę to masz za darmo kuriera w obie strony.

francuzz

Posty: 8

 
A ja w skupie laptopów negocjowałem cenę ;) I się udało. Trzeba znać się trochę na sprawie, albowiem tak to zrobią z tobą co tylko będą chcieli i wmówią ci wszystko. Nie ulega wątpliwości nie wszędzie, niemniej jednak jak człowiek chce prędko sprzedać sprzęt a się nie zna to łatwo wpaść jak śliwka w kompot.

vmario

Posty: 25

 
Tak to właśnie jest, że nie wszędzie można liczyć na fachowe usługi. Szkoda przekonać się na własnej skórze, a bardziej na sprzęcie. Oddałem kompa do tego taniego serwisu laptopów i bałem się co z nim będzie, ale niepotrzebnie. Polecam, bo to fachowcy, zrobili nawet więcej niż chciałem oczywiście za moją zgodą :)

Okolicc34

Posty: 16

 
Czekanie to najgorsza sprawa. Psuje ci się sprzęt to chcesz go raz dwa oddać w dobre ręce do dobrego serwisu komputerowego i dostać już nawet na drugi dzień naprawiony. Nieliczni oferują szybkie usługi.

Dragon

Posty: 21

 
Grunt to żeby nie czekać długo. Może być ok, bo tani serwis laptopów itd.. niemniej jednak czeka się np. miesiąc. To mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

Sarenka

Posty: 13