Kto poleci miejsce na urządzenie urodzin?

Kto poleci miejsce na urządzenie urodzin?

Hejka, poszukuje poprawnego miejsca na mój ślub. Sala powinna być niesłychanie olbrzymia, ponieważ moje ślub będzie duże. Zaproszonych gości jest dwieście więc szykuje się wielka impreza. Może znacie takie miejsce? Niesłychanie zależy mi aby było ono zadbane i eleganckie, cena nie gra roli.

Czekam na wasze propozycję i z góry dziękuję.

Gruamer

Posty: 23

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam lecz mogę wam podpowiedzieć, iż w Internecie odszukacie dla siebie właściwa salę, ponieważ w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

Damiano

Posty: 23

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednak byłem na przyjęciu zorganizowanym w http://www.akacjowydwór.pl i niezwykle mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i niezwykle elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami lecz wiem, że wasi goście będą pod znacznym zaskoczeniem, bez wątpienia pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, że pomogłem. Powodzenia.

vmario

Posty: 25

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła własne maleńkie dzieciatko. Niezmiernie chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeśli znacie taką salę, na której można takie przyjęcie zorganizować to niesłychanie proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi należyte miejsce. Będę niesłychanie wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, jakie można umieszczać w komentarzach poniżej.

Waskijestem

Posty: 28

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to znaczy niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto osób więc sala powinna być mała, kameralna. Znaczące żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

CAUCHETWERE

Posty: 14

 
Cześć, słyszałam, że niesłychanie dobrą salę można wynająć w http://www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy tylko moi znajomi niesłychanie ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, że pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo odszukałam wasze forum ;)

szef82

Posty: 24

 
Witam wszystkich bardzo serdecznie, posiadam podobny kłopot ze odszukaniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeżeli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę ogromnie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością ponieważ moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

Wwalczuś

Posty: 23

 
Witam wszystkich, moja siostra planuje wesele i skorzystała z usług http://www.akacjowydwór.pl, nie wiemy jak będzie spisywała się sala. Widziałyśmy ją i jest przepiękna, pomieści niezmiernie sporo ludzi. Jej wygląd wprowadza w zachwyt. Mam nadzieję, że naszym gościom się spodoba. Załatwienie formalności przebiegło niezmiernie prędko i bez niepotrzebnych komplikacji. Właściciele przemili.

Pozdrawiam.

Dr Nemo

Posty: 26