Suknie ślubne Gdańsk, znacie kogoś ?

Suknie ślubne Gdańsk, znacie kogoś ?

Hejka. Jesteście w stanie wskazać namiary na sklep, który oferuje tanie suknie ślubne w Trójmieście? Będę bardzo wdzięczna.

Mr Frog

Posty: 15

 
Gdy w grę wchodzi wypożyczalnia sukien ślubnych to mogę polecić usługi tej wypożyczalni: http://www.memolia-suknie.pl/index.php/suknie-slubne.html. W stu procentach dostosowali się oni do moich potrzeb, a także potrafili zaoferować atrakcyjną cenę za wypożyczenie nowej sukni, jaka potem w nienaruszonym stanie wróciła do salonu. Wbrew pozorom o uszkodzenie nowej sukni jest niesłychanie trudno.

Programista

Posty: 15

 
Nie chciałabym być w skórze kobiet, które szukają teraz taniej sukni ślubnej w Trójmieście. Nawet pomimo ograniczeń cenowych wybór jest przeogromny. Suknie mogą mieć różnorodny krój, wykorzystywać różnej jakości tkaniny, a także zostać w odpowiedni sposób ozdobione. W głowie może zakręcić się od zakresu możliwości.

gregcie@

Posty: 11

 
Kilka dni temu słyszałam, że działa kilka wypożyczalni sukien ślubnych w Gdańsku. Wcześniej nie miałam świadomości, iż istnieje właściwie taka możliwość.

Wydawało mi się, że w grę wchodzi jedynie zakup używanej sukni, gdy chciałabym znacząco zaoszczędzić.

k124l

Posty: 26

 
Wydaje mi się, iż żadna z Was nie powinna mieć problemu z wyborem sukni ślubnej w Gdańsku. Tutaj wręcz roi się od sklepów z sukniami, które dostępne są w niezmiernie przeróżnych kategoriach cenowych. Osobiście spotkałam się z sukniami także za 1500 pln, jak i 15 000 zł. Póki co zbliżam się ku temu tańszemu wariantowi :)

Menene

Posty: 22

 
Odwiedziłam niedawno salon oferujący suknie ślubne w Trójmieście, choć moje wesele dopiero za 1,5 roku. Bardzo dobrze, że tak zrobiłam, bo na miejscu dowiedziałam się, że czas realizacji zamówienia może potrwać nawet 5 miesięcy. Z tego względu lepiej nie próbować zamawiać sukni pół roku przed planowaną datą wesela, aby uniknąć nerwówki.

Knopek

Posty: 37

 
Trudno mi powiedzieć, jakie kryteria obrać, aby znaleźć dobrą wypożyczalnię sukien ślubnych w Gdańsku. Osobiście skupiłabym się na opiniach o wypożyczalni, przeanalizowaniu jej cennika, a także umowy, jaką niewątpliwie trzeba będzie podpisać wypożyczając suknię. Płacimy 50% nominalnej ceny sukni, ale musimy zwrócić suknię w nienaruszonym stanie, co czasami jest trudne.

DobreSlowo

Posty: 15

 
Mam już własne obserwacje, jeśli chodzi o wybór sukni ślubnej w Gdańsku.

Przede wszystkim polecam wybrać się do salonu tylko z najbliższymi i pokazać się ograniczonej widowni. Moim zdaniem należałoby wziąć zarówno pod spostrzeżenie porady pracownic salonu oprócz konsekwentnie trzymać się własnej wizji.

Mnicho56

Posty: 11

 
Dla mnie najbardziej liczyło się to, aby wypożyczalnia sukien ślubnych była sprawdzona.

Na szczęście moja koleżanka brała ślub rok wcześniej i „przetestowała” usługi jednej z wypożyczalni. Idąc tym tropem wypytałam ją o wszystko i miałam pewność, iż wybór tej samej wypożyczalni będzie OK.

Siwek

Posty: 19

 
Mogę podzielić się własnymi doświadczeniami, które miałam wybierając tanią suknię ślubną w Gdańsku. Moją zmorą był bardzo szeroki wybór, albowiem w każdym salonie miałam do przymierzenia co najmniej kilka interesujących modeli.

Zbyt znaczny wybór to zarówno problem, choć wydawałoby się, że ograniczony wybór może w większym stopniu denerwować.

drogerka

Posty: 12