Drogie Panie !! Potrzebuje fajnej sukienki !

Drogie Panie !! Potrzebuje fajnej sukienki !

Cześć Wszystkim!

Niedługo czeka mnie fantastyczny bal karnawałowy i szukam sukienki coś w stylu takiej dominy. Koniecznie czarna, czerwona lub ciemny fiolet, koniecznie koronki lub falbany i musi być mega sexy! Jeżeli coś kojarzycie to podeślijcie ;) spore dzięki!

Hanka z Ganka

ttaxi81

Posty: 21

 
Hej..

kurcze trudno stwierdzić gdzie można taki bajer nabyć, mi to nigdy nie było konieczne, wobec tego nie wiem co mam tobie doradzić. Pewno w centrach handlowych by coś mieli, niemniej jednak taki mega wybór to chyba tylko w internecie, bowiem wiesz sklepy z takimi rzeczami raczej sporo osob nie odwiedza tak, aby mogły powstawać sklep stacjonarne. Natomiast nie martw się na ogół jak coś nie pasuje rozmiarowo to można odesłać, albo zamienić więc nie trzeba się martwić, iż coś źle dobierzesz ;)

Adi666

Posty: 19

 
Ja ostatnio kupowałam całkiem fajny gorsecik tutaj http://www.sklepburleska.pl/kategoria/gorsety ja akurat brałam ten zielony taki elegancki i jestem rzeczywiście zadowlona. Cena jak cena, natomiast jakość wykonania jest rzeczywiście wysoka i nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorset trzyma bardzo mocno i się nie osuwa. Ze swojego doświadczenia mogę ci polecić, natomiast tak to sobie choćby wejdź i zobaw czy coś ci się podoba, wybór jest rzeczywiście znaczny, wykonanie śliczne natomiast całość boska.

Pozdrawiam z Poznania – Anetka

fidelio

Posty: 19

 
Ja widziałam seksowne sukienki i gorsety na tej stronie http://www.sklepburleska.pl i muszę powiedzieć, że zachwycałam się nad towarem dobrą godzinę i chciałam zwyczajnie wszystko nabyć :P w końcu zdecydowałam się na koronkową parasolkę, albowiem bardzo dobrze pasuje mi do klimatu mojego pokoju, a tydzień po tym nabyłam jeszcze wachlarz z piór i czarny cylinderek na głowę, którego zazdrościło mi grono osób. Wysyłka jest rzeczywiście szybka i bezpieczna.

Polecam od siebie.

Cziczin

Posty: 25

 
Siemanko.

Mi samej by się przydał taki gorset wyszczuplający, niemniej jednak zdaje sobie sprawę, że to może być coś faktycznie drogiego, bo to chyba się szyje na miarę? Generalnie to nie wiem dokładnie jak taki wygląda, niemniej jednak kurcze chyba widziałam kiedyś taki w lumpeksie, może już był na kogoś za gigantyczny to oddał. Trzymam kciuki, że coś ciekawego odszukasz dla siebie i osiągniesz rezultat na jakim ci zależy. Pamiętaj przy okazji aby jeść mniej to wtedy będzie się łatwiej wcisnąć w ciuszki jakie ci sie podobają ;) Ja trzymaj kciuki trzymam mocno ;)

Ahoj!

Koktus

Posty: 27