Hosting pod bloga

Hosting pod bloga

Hej. Mój tani hosting powoduje mi mnóstwo problemu, a więc podjąłem decyzję, aby go zmienić. Czy na rynku są firmy, które zapewniają 100% uptime serwera czy jednak nie?

VamnHopeHom

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne żądania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod spostrzeżenie dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

vincek

Posty: 22

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania wielkich sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują gigantycznego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

Anulkaa2

Posty: 19

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, które reklamuje moje usługi, więc wymagania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 złotych!

marcinmg

Posty: 22

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Dużo firm doszło do wniosku, iż może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zaspokojony, bowiem moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

Matusiński

Posty: 20

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Bankowy

Posty: 22