normobaria, poszukuję!

normobaria, poszukuję!

Słyszałem, iż tlenoterapia bardzo dobrze działa na ludzki organizm. Czy możecie polecić mi miejsce, gdzie jest komora normobaryczna i powiedzieć, jaki jest koszt takich sesji?

kondziu

Posty: 1

 
Cześć, powiem Ci, że słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednakże nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

drusert

Posty: 14

 
Dotlenienie komórek możecie wykonać w komorze normobarycznej. Korzystam z takich sesji i widzę różnice w mojej wydajności organizmu. Ja na sesję chodzę tutaj https://normobaria.net.pl. Możesz zajrzeć na ich stronę.

labuh

Posty: 2

 
Powiem Ci, iż ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem niesłychanie zadowolona z efektów. Byłam już na paru sesjach i widzę poprawę w własnej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie niesłychanie polecana.

Boss

Posty: 7

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a zarówno pomaga w leczeniu przeróżnych chorób. Warto dowiedzieć się wcześniej lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

Sarenka

Posty: 10

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich osób. Jednak warto pamiętać, aby dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania. Wiem tylko, że z tlenoterapii mogą korzystać nawet małe dzieci.

100%UP

Posty: 2