ogrzewanie podłogowe wieliczka, jaka firma ?

ogrzewanie podłogowe wieliczka, jaka firma ?

Cześć, możecie się podzielić oszczędnościami, jakie daje wam ogrzewanie podłogowe w Krakowie w porównaniu do instalacji z grzejnikami?

dermert

Posty: 1

 
Ja korzystam z ogrzewania podłogowego w Krakowie od prawie 5 lat. Niesłychanie cenię sobie komfort, jaki oferuje. Mogę stanąć mokrymi stopami na kafelkach w łazience i nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Mam instalację wodną i w porównaniu z grzejnikami jest to nawet 10% rocznej oszczędności na rachunkach za CO.

Marioleczka

Posty: 2

 
Uczciwie przyznam, że zdecydowałem się na montaż ogrzewania podłogowego w Krakowie ze względu na wygodę, natomiast względy ekonomiczne były tylko dodatkową zachętą.

BMGMIREK

Posty: 29

 
Instalacja wodna ogrzewania podłogowego w Niepołomicach zdecydowanie lepiej sprawdzi się na dużej powierzchni, ze względu na dość dużą początkową inwestycję.

Fanatyk

Posty: 4

 
U mnie jest jedna sypialnia, ale mamy osobny sterownik do salonu i do niej. Ogrzewaniem podłogowym w Skawinie trzeba czasem sterować, więc warto mieć kilka termostatów w całym domu.

keyas

Posty: 9

 
Ja jestem tradycjonalistą i moje ogrzewanie podłogowe w Krakowie pokryte dużymi, pięknymi, czarnymi płytkami. Są one dość cienkie, dzięki czemu szybko się nagrzewają. Nie ma chyba przyjemniejszego uczucia niż wyjście spod prysznica lub wanny na suchy dywanik i chodzenie po świetnie dogrzanej podłodze :)

Złoty

Posty: 15

 
Jeśli chcesz mieć ogrzewanie podłogowe w Wieliczce tylko w dwóch, niedużych pomieszczeniach to dużo lepiej jest wybrać system elektryczny, bo będzie tańszy w montażu.

mniszko

Posty: 11

 
Moim zdaniem, prawdziwi eksperci to ta firma: wdomupodlogowe.pl. Ja i moja siostra montowaliśmy ogrzewanie podłogowe w Krakowie. Potwierdzamy wysoką jakość świadczonych usług, a także obszerną wiedzę pracowników. Bez któregokolwiek zająknięcia odpowiedzieli na każde nasze pytanie, podając konkretne informacje.

muzyczny55

Posty: 9

 
Tak, termostat w sypialniach jest obowiązkowy. Ciepło, jakie daje ogrzewanie podłogowe w Proszowicach może sprawiać w nocy niektórym dyskomfort, więc powinna być pod ręką regulacja.

Hostelos3

Posty: 22

 
U mnie oszczędności są dosyć olbrzymie, bo sięgają aż do 10%! Ogrzewanie podłogowe w Skawinie działa w niższej temperaturze, więc jest bardzo ekologiczne.

Lechu351

Posty: 3