Znacie może dewelopera Semeko z Gdyni?

Znacie może dewelopera Semeko z Gdyni?

Znacie może dewelopera Semeko z Gdyni? Myślę o kupnie mieszkania w Morska Park w Gdyni, który budują obecnie tylko czy faktycznie warto? Jak ktoś u nich kupował mieszkanie i może podzielić się opinią to dajcie znać.

englandrm

Posty: 1

 
Niestety, z deweloperami zawsze jest różnie i nigdy nie wiadomo co się będzie działo, natomiast warto będzie szukać firm, które mają doświadczenie i pozytywne recenzje od klientów, im więcej zrealizowanych i dobrze ocenianych inwestycji tym lepiej.

labuh 

Posty: 8

 
Nie brakuje nowych mieszkań w Gdyni i okolicy, sporo deweloperów tam działa więc jak będziesz szukał to myślę że na spokojnie coś uda się wybrać.

Różyczka

Posty: 13

 
W Polsce sporo się buduje, ale mam wrażenie, że to wpływa też na jakość budowania więc jak
kupujesz mieszkanie to faktycznie staraj się dobrze sprawdzić jak ten budynek od strony technicznej
jest wykonany.

labuh

Posty: 3

 
Wybieraj taką firmę, która gwarantuje długi okres jeśli chodzi o obsługę techniczną przygotowanego budynku. Czasami się o tym zapomina, ale to faktycznie będzie miało kluczowe znaczenie dla tego jak budynek będzie funkcjonował i czy przy problemach będzie wsparcie.

luke130

Posty: 10

 
Słyszałeś o Semeko (mają mnóstwo inwestycji w tej okolicy). Najlepiej sobie pojeździć po tych nieruchomościach które już stoją albo które budują, na stronie semeko.pl jest cała mapa inwestycji.

Gosienka54

Posty: 14

 
Staraj się zwrócić uwagę na takie firmy, które zajmują się sprzedażą mieszkań i faktycznie mają solidnie przygotowaną ofertę i duży wybór inwestycji.

Lupusx

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o Gdynię to zobacz sobie Morska Park - to jest inwestycja firmy Semeko. Widoki są na Zatokę Gdańską ;)

GIZIU

Posty: 4