Marketing wydarzeń, dobra firma

Marketing wydarzeń, dobra firma

Hej.

Niedawno przyszedł mi do głowy wyborny pomysł, aby wykorzystać event marketing na terenie mojego miasta. Okazuje się, iż uprzednio nie wpadła na to żadna firma.

Jak myślicie, to ma szansę się udać?

Malinka Moja

Posty: 13

 
Witam. Wydawałoby się, że każdy człowiek jest w stanie sam rozwiązać swoje problemy i rozwiać wątpliwości. Okazuje się, że to nieprawda, bowiem gdyby nie to forum nigdy nie udałoby mi się skoordynować niektórych działań, a ponadto zadbać o adekwatną do potrzeb promocję marek.

Pietiap

Posty: 27

 
Cześć.

Te forum dyskusyjne okazało się prawdziwą skarbnicą wiedzy, bowiem dzięki niemu zrozumiałam czym w rzeczywistości jest marketing idei. Dopiero wówczas postanowiliśmy z szefem podjąć odpowiednie działania.

Fanatyk

Posty: 14

 
Witam serdecznie.

Mam przyjemność polecić współpracę z http://www.ievent.pl, a więc z firmą, która uratowała mnie już z niejednej opresji, gdy „terminy nagliły”, a ja byłem w potrzebie. Okazuje się, że można nawiązać długoterminową współpracę pełną zrozumienia i niewygórowanych kosztów, za co muszę dać im gigantycznego plusa.

Anber4

Posty: 16

 
Hej. Muszę pochwalić się, że niedawno byłem uczestnikiem znakomitej konferencji, której organizacja była perfekcyjna. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, ale jaka firma może mi w tym pomóc?

Cziczin

Posty: 25

 
Cześć.

Jako wyzwanie zawsze traktowałem zorganizowanie eventu bądź imprezy firmowej. Okazało się to niczym szczególnym, gdy wzięło udział w tych wydarzeniach kilkanaście osób. Skomplikowane akcje skierowane do konsumentów zorganizowaliśmy już we współpracy z lokalną agencją reklamową, która zasłużyła w naszych oczach na najwyższe uznanie.

MsIp

Posty: 14