Nadruki na torbach gdzie i za ile?

Nadruki na torbach gdzie i za ile?

Witam serdecznie. Nie bardzo orientuję się w kwestiach reklamy. Co, gdzie i jak. Natomiast słyszałem o tym, że pożądane byłoby mieć własne torby reklamowe. Komu można takie coś zlecić.

Zależałoby mi na początek na jakiejś niewielkiej ilości.

misiu56

Posty: 15

 
Podzielam zdanie, że torby reklamowe to źródło dobrej reklamy. Wiele o tym czytałem w naprawdę rzetelnych źródłach, dlatego polecam w nie inwestować.

Bunys

Posty: 22

 
Ja polecam http://www.awadruk.com.pl. To sprawdzona firma, gdzie zlecisz torby reklamowe i nie zapłacisz za nie fortuny. Szczerze polecam, u mnie wyszło to świetnie.

Sarenka

Posty: 9

 
Skontaktowałem się z polecaną firmą. Jest dobrze. Po porządnej cenie będę miał taką ilość toreb papierowych, jak chciałem. Niezwykle dziękuję za pomoc. Już nie mogę doczekać się pierwszej sprzedaży z nowymi torbami.

Sagerrak

Posty: 18

 
A mnie się wydawało, iż reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No ale rzeczywiście, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy inaczej są nam potrzebne, jedni wezmą takie, inni wyższe z materiału.

pawel253

Posty: 16

 
Mam kilka sklepów w swoim mieście i to właśnie dzięki torbom z nadrukiem zostały one docenione i rozpoznawalne. Na torbie umieszczony jest również link do strony.

fill

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o torby z nadrukiem, to musi to być jakiś fajny projekt oczywiście związany z logo firmy, ale chodzi też o kolory, żeby dawały się zapamiętać i odróżniać od całej reszty reklamówek.

irek1981

Posty: 14