reklama na tramwajach

reklama na tramwajach

Witajcie. Komu powierzyć wykonanie – zaprojektowanie i montaż reklamy na samochodach? Jest prywatna firma przewożąca ludzi (mojego znajomego), z którą chcę się dogadać, żeby reklamowała moją markę na swoich busikach. Komu zlecić oklejenie pojazdów, żeby to efektownie, profesjonalnie wyglądało?

mew soncz7777

Posty: 10

 
Miałem okazję niedawno zlecać reklamę na autobusach miejskich i cała promocja wypaliła pod każdym względem. Jest to wyjątkowo niedroga reklama o sporym zasięgu i skuteczności. Taki autobus miejski ma sporę powierzchnię reklamową, rzuca się w oczy i kursuje przez praktycznie cały dzień w tę i z powrotem. Jest to reklama której nie można nie zauważyć. Mi bardzo ładną, nowoczesną reklamę tego typu stworzyła agencja Epansa. Fajnie, że też dbali o serwis reklamy, także cały czas była w dobrym stanie. Na stronie expansa.pl można sobie sprawdzić niektóre ich realizacje.

pawel253

Posty: 10

 
Nie wiem gdzie taką reklamę zamówić, jeszcze nigdy nie korzystałem z czegoś takiego. Chociaż parę razy mi chodziło po głowie, żeby trochę bardziej się podpromować właśnie outdoorowo.

Buła

Posty: 21

 
Na pewno dużą siłę rażenia jeśli chodzi o reklamę ma billboard, ale z tego co wiem to jest to dość kosztowna forma promocji i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Dlatego zazwyczaj większe marki się na taką reklamę decydują głównie.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Ciekawy jestem jak kosztowo wychodzi taka reklama wielkoformatowa. Bo że do najtańszej nie należy to jestem bardziej niż pewien. Oby się tylko zwracała wizerunkowo, to jest najważniejsze.

krzysioo0

Posty: 10

 
Teraz to się promować w mieście można na milion sposobów. Są ludzie z ulotkami, banery, billboardy, jest reklama na autach i tramwajach, krótko mówiąc – każdy znajdzie coś dla siebie.

edyta123

Posty: 15

 
Z tego co się orientowałem to billboardy zwłaszcza w tych większych miastach to potrafią słono kosztować. Nie dziwi mnie że zazwyczaj na tych słupach to się reklamują tylko największe firmy z gigantycznym budżetem.

johncena67

Posty: 10

 
Na razie nie inwestuję w żadne dodatkowe formy promocji, musi mi wystarczyć to co mam. Może za jakiś czas trochę będę lepiej stał finansowo to z jakąś fajniejszą, bardziej kreatywną kampanią bym ruszył.

ja2210

Posty: 19

 
Najważniejszy i tak jest sam pomysł na reklamę. Jeśli jest dobry pomysł, jakiś kreatywny i niebanalny to już kwestia ustawienia i wykupienia tablic, czy billboardów schodzi na drugi plan.

Jacuś

Posty: 19

 
Można całkiem sporo dobrze prowadzonych agencji reklamowych znaleźć, które kompleksowo zajmują się opracowywaniem reklamy outdoorowej. Kiedyś jak ja startowałem jako menadżer to nie było aż tylu możliwości i trzeba było sobie jakoś radzić.

mariuszek

Posty: 12