tablice reklamowe

tablice reklamowe

Hej, witam! Poszukuję agencji reklamowej, która zajęłaby się przygotowaniem dla mojej firmy kompleksowej kampanii reklamowej w oparciu o reklamę outdoor. Chodziłoby mi o zagospodarowanie dużych miejskich ścian, czyli bez konieczności stawiania nowych konstrukcji!

warter88

Posty: 7

 
Z tego co się orientowałem to billboardy zwłaszcza w tych większych miastach to potrafią słono kosztować. Nie dziwi mnie że zazwyczaj na tych słupach to się reklamują tylko największe firmy z gigantycznym budżetem.

Nowa

Posty: 26

 
Na pewno dużą siłę rażenia jeśli chodzi o reklamę ma billboard, ale z tego co wiem to jest to dość kosztowna forma promocji i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Dlatego zazwyczaj większe marki się na taką reklamę decydują głównie.

Lopez58

Posty: 14

 
Dobrze oceniam to jak się wywiązała z mojej kampanii reklamowej agencja Expansa. Mają bardzo wszechstronną ofertę, można i u nich praktycznie każdy rodzaj reklamy outdoorowej zamówić. Ja się zdecydowałem na wielki format i to była dobra decyzja. Mają tutaj super doświadczenie i dostęp do świetnych z punktu widzenia ekspozycji lokalizacji. Jak wyglądają ich reklamy to nieźle widać na expansa.pl.

cinto

Posty: 24

 
Jak na razie odkąd prowadzę swoją firmę to się ograniczałem do reklam w lokalnym radiu i prasie – wystarczyło. Duże znaczenie mają też polecenia moich klientów, którzy polecają moje usługi rodzinie i tak się to wszystko nakręca.

Kleooo6

Posty: 7

 
Jakbym miał trochę więcej funduszy to bym chętnie zainwestował w reklamę radiową i telewizyjną, ale w tych większych stacjach. Tylko że ciągle moja firma jest za mała, żeby się na taką promocję łapać. A szkoda, bo zyski z tego są z tego co wiem ogromne.

AndrzejKKK

Posty: 25

 
Reklama reklamą, ale jednak nic nie zastąpi jakości usług, czy produktów. Jakość się zawsze broni i nie ma lepszej formy promocji imho.

AGDDDy1

Posty: 12

 
Nie wiem gdzie taką reklamę zamówić, jeszcze nigdy nie korzystałem z czegoś takiego. Chociaż parę razy mi chodziło po głowie, żeby trochę bardziej się podpromować właśnie outdoorowo.

Odi

Posty: 10

 
Nie mam zbyt dużego rozeznania w firmach, które się w tego typu zewnętrznych reklamach specjalizują. Ja póki to stawiam głównie na promocję w internecie, w social media i efekty są bardzo dobre.

bejbee45

Posty: 17