Proszę o namiary na firmę wykonującą banery !

Proszę o namiary na firmę wykonującą banery !

Banery z cyfrową jakością wydruku potrzebne na wczoraj! Jeśli ktoś wie, gdzie można liczyć na szybką produkcję ogromnej ilości banerów reklamowych to liczę na odzew!

Jestem z Warszawy i dobrze jakby to była firma stąd, żeby można było podjechać i ustalić szczegóły osobiście.

Lubus34

Posty: 16

 
Nie tak dawno zamawiałem pierwsze banery w życiu i jestem zaspokojony. Wybór padł na firmę http://www.banery-warszawa.pl, którą polecił mi szwagier i szczególnie muszę się z nim zgodzić, iż to faktycznie porządny producent:) Fajnie, prędko się uporali ze zleceniem, nie marudzili, nie ściemniali, nie mówili, iż się nie da wykonać:P Szybko, terminowo, profesjonalnie.

kubaraj

Posty: 17

 
Powiem zupełnie szczerze, że nie wyobrażam sobie lepszej reklamy niż banery, plakaty, ulotki. Moim zdaniem, efektywność takiej promocji jest chyba troszkę niedoceniana, natomiast szkoda, albowiem za nieolbrzymie pieniądze można idealne rozreklamować swoją markę, logo, po prostu stać się bardziej rozpoznawalnym, natomiast to już dużo.

ZaNK3R

Posty: 14

 
Mogę się pochwalić, że ostatnio zamówiłem pierwszy raz w życiu baner odblaskowy i niesłychanie polecam takie coś. Fajnie jak w reklama pracuje też nocą, szczególnie, że zimą to noce są szczególne długie, aż za długie:P Takie banery można kupić tanio choćby na http://www.banery-warszawa.pl. Mają gigantyczny wybór, różne rozmiary, natomiast cenowo myślę, że okazyjnie.

Różyczka

Posty: 24

 
Z tych wszystkich typów banerów które są, to ja zawsze wybieram druk solwentowy. To jest najlepsze rozwiązanie, jak się chce mieć pewność, że woda nie zmyje farby. Poza tym, jest to opcja odporna na promienie słoneczne, jakie też mogą nieco zniszczyć grafikę. Pożądane byłoby sprawić sobie coś takiego;)

shymzzz

Posty: 25

 
Na dniach będę musiał złożyć zamówienie na większą partię banerów, natomiast nie mam jeszcze namierzonego producenta;/ Trochę słabo, bo czas goni. Wiem, że kiedyś była taka profesjonalna firma w Łomiankach, lecz z tego co się zdążyłem zorientować już ich nie ma. Taki rynek, firmy powstają, plajtują i człowiek nie nadąża za tym ;P

Wegierek8676

Posty: 18

 
No powiem, że w Warszawie baner na banerze, przejść nie można. Atakują człowieka reklamą ze wszystkich stron. Trochę moim zdaniem przesyt jest przeróżnych billboardów, plakatów itd., natomiast z drugiej strony jak porównamy naszą poczciwą stolicę do NY, albo LA, to i tak jest słabo oblepiona :P

BMGMIREK

Posty: 27

 
Generalnie zasada jest taka – porządny baner przetrwa najgorszą pogodę i właśnie taki niezniszczalny warto kupić. Najlepszy jest chyba winyl i solwent, tak ja to widzę, chociaż co producent to inna opinia. Ja kupuję takie i jeszcze nie miałem problemu, żeby mi się druk rozmazał, albo wyblakł. Co innego jak baner potrzebujesz do wewnętrznej ekspozycji, wtedy już nie musi to być taka solidna praca.

crisdean

Posty: 20

 
Ja bym Ci polecił zbadać firmę spod Warszawy, dokładnie z Wawra. Mają tam olbrzymi wybór banerów w przeróżnych rozmiarach. Ostatnio dawno nie zamawiałem takich rzeczy, ale jeszcze w tamtym roku kupowałem u nich było wszystko w największym porządku. Baner dobra rzecz, można się wypromować dość skutecznie, zaś koszty są tutaj malutkie.

Poison76

Posty: 24

 
Też bym chętnie nawiązał z kimś stałą współpracę, jeśli chodzi o banery i inne materiały reklamowe. Dopiero zaczynam działalność i widzę, iż bez porządnej promocji to szybko zwinę interes. Myślałem, iż trafiłem w niszę, a tymczasem konkurencji nie brakuje, demet...

Kruk

Posty: 22