Ulotki na Podkarpaciu, dobra firma ?

Ulotki na Podkarpaciu, dobra firma ?

Witam, ostatnio myślałem nad jakąś formą reklamy swojej niedługo działającej firmy. Wpadł mi pomysł gadżetów reklamowych. Jak znacie jakąś agencję na podkarpaciu, jaka zajmuje się tego typu działaniami, to proszę podajcie namiary. Dzięki.

Ralphy

Posty: 12

 
Witam, też właśnie myśleliśmy nad jakąś formą promocji firmy. Trudno z tego wszystkiego wybrać coś, co jest najlepsze, niemniej jednak chyba jak na razie postawimy na ulotki, jakie rozpowszechnimy na podkarpaciu. W sumie nasi odbiorcy, to osoby w średnim wieku niepotrzebnie zaglądający do internetu.

Grosek45

Posty: 19

 
Uważam, że wizytówki, które proponuje ta agencja reklamowa na podkarpaciu są naprawdę bardzo dobre. Sami korzystaliśmy z ich usług i nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Sarenka

Posty: 15

 
Z tą reklamą choć jest jej tak wokół nas sporo, jest faktycznie ciężko. Nie wydaje mi się, żeby banery posiadały tak ważny wpływ na świadomość marki np. na podkarpaciu, gdzie jest ich od groma i troszkę. Podzielam zdanie, że gadżety reklamowe są o wiele lepszym rozwiązaniem.

arko1916

Posty: 20

 
Zauważyliśmy, że gadżety reklamowe mają ogromne wzięcie i ludzie bardzo dobrze na nie reagują. Agencja na podkarpaciu radzi sobie z nimi świetnie. Ma bardzo dużo gadżetów, które można oznakować. Bardzo polecam.

Anulkaa2

Posty: 19

 
Osobiście uważam, że torby reklamowe to skuteczna forma reklamy. Mam firmę na podkarpaciu i sam z czegoś takiego korzystałem. Na początku dość sceptycznie do tego podchodziłem, ale teraz widzę, że jest dobrze i są efekty. Przede wszystkim mam teraz więcej stałych klientów. Są zadowoleni, a to ma dla mnie największe znaczenie.

Wacław

Posty: 16

 
O wizytówkach słyszałam już nie raz, że są też bardzo ważne. Skontaktuję się z tą agencją na podkarpaciu, którą polecacie. Szczerze to moja firma ma obecnie problemy, także chwytam się wszystkiego, co możliwe.

wimerr98

Posty: 16

 
Nasze wizytówki zadziałały. Myśleliśmy, że podkarpacie nie zareaguje na nie, ale odwrotny efekt bardzo mile nas zaskoczył. Polecamy wracać do tej tradycyjnej formy reklamy, bo warto. Zawsze można skorzystać z usług profesjonalnie działającej agencji reklamowej, żeby zostały bardzo dobrze wykonane.

filmik66

Posty: 11

 
Z tej agencji reklamy korzystaliśmy w ramach gadżetów reklamowych, agencja działa na podkarpaciu. Można liczyć na pełen profesjonalizm i skuteczność ich pomysłów. To jest link do ich strony http://www.ag-raf.com.pl.

AliBli4

Posty: 17

 
Nie ma się co zastanawiać. Jak dla mnie ulotki stanowią nadal niezmiernie dobrą formę reklamy na podkarpaciu. Tutaj ludzie przyzwyczajeni są do tradycyjnej reklamy. Niepotrzebnie musi ona być w telewizji, czy na bilbordzie, żeby utkwiła w pamięci.

gefferr

Posty: 14