projektowanie logo, znacie ?

projektowanie logo, znacie ?

Witam. Zastanawiam się nad tym, która agencja kreatywna będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Polecicie kogoś?

AGDDDy1

Posty: 3

 
Mam swojego faworyta, jeśli chodzi o firmy, które będą mogły zająć się dla Was projektowaniem stron internetowych. Mogę polecić tego wykonawcę, jednak wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo jakoś szczególnie reklamować.

namok

Posty: 4

 
Nie było do tej pory potrzeby, abym szukał firmy, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Dopiero teraz nadszedł ten moment. Czytam Wasze opinie...

ilor45

Posty: 7

 
Niedawno po raz pierwszy w życiu wybierałem agencję kreatywną. Nie miałem świadomości, że w tej branży rywalizuje ze sobą tak mnóstwo przedsiębiorstw.

Lupusx

Posty: 9

 
Wydaje mi się, iż istnieją wyspecjalizowane firmy, które są skłonne zaproponować obsługę social media. Nieraz nie pożądane byłoby zajmować się tym we własnym zakresie, albowiem nieumiejętne zarządzanie profilem może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Sis45

Posty: 11

 
Uważam, że oszczędzanie na usłudze tj. projektowanie logo nie będzie dobrym pomysłem. Wszystko ze względu na fakt, iż loga będziecie używać praktycznie codziennie. W związku z tym w celu jego stworzenia powinniście nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która posiada satysfakcjonująco bogate doświadczenie.

zakk87

Posty: 24

 
To moim zdaniem najlepsza agencja kreatywna: https://pirsummedia.pl. Przynajmniej ja nie miałem do czynienia z lepszymi fachowcami, więc rekomenduję ich usługi.

hihihot

Posty: 15

 
Musicie mieć świadomość, że pozycjonowanie stron internetowych to czasochłonny proces. Żadna firma nie osiągnie pożądanego przez Was rezultatu np. w miesiąc.

francuzz

Posty: 14

 
Zapłaciłem zaledwie kilkaset złotych projektowanie logo, z którego korzystam do dziś. Początkowo miałem obawy odnośnie wykonawcy, jednak zupełnie bezpodstawnie.

Franuś

Posty: 11

 
Mam wrażenie, że w obrębie tego forum dyskusyjnego znajdę wiele praktycznych rad, dzięki czemu zostanie wybrana przeze mnie naprawdę solidna agencja kreatywna. Właśnie zabieram się za lekturę Waszych doświadczeń. Postaram się podzielić swoją opinią, gdy moja współpraca z daną agencją będzie już trwała :)

Black_Riot

Posty: 6