Koszulka z nadrukiem Opole

Koszulka z nadrukiem Opole

Czy znacie dobrą firmę zajmującą się dystrybucją koszulek z nadrukiem dla potrzeb przedsiębiorstwa? Chodzi o nową strategię marketingową ;)

FAJNE_45

Posty: 17

 
Wzór możesz znaleźć na Google, a później dać firmie do wydruku. Nie musisz się znać na photoshopie, żeby wszystko super wyszło :)

bmw316

Posty: 14

 
Jak zamówisz mniejszą ilość tych koszulek lub bluz to zainwestuj w folie specjalistyczne. Jak większa ilość to obowiązkowo sitodruk. Ma najwięcej poleceń branżowych.

ato_25

Posty: 20

 
Tylko gotowca nie bierz. Własny wzór to podstawa. W niektórych firmach z neta grafiki przyjmują dowolne, a później sami już dopasowują.

Ciszewe2

Posty: 22

 
Sitodruk jest najbardziej trwałą opcją, jeżeli chodzi o wykonywanie nadruków. Pracuję od lat w poligrafii to wiem.

hertinho

Posty: 26

 
Pooglądaj sobie galerie koszulek z nadrukiem. Jest ich sporo i po prostu wybierz sobie identyczną. Teraz znalezienie usługodawcy nie powinno być problemem.

Liczy się najniższa cena.

iwanme

Posty: 29

 
To zależy w jakich celach ci te koszulki potrzebne. Jeżeli hurtowe zamówienie składasz to najtaniej będzie w www.naszewzory.pl. Solidna firma i dużo mają zdjęć na stronie od prawdziwych klientów.

Czasowy

Posty: 24

 
A moim zdaniem, jak masz masową jakąś okazję to lepiej hurtowo zamówić. Na sto procent niższą cenę będziesz miał.

Torbunie24

Posty: 21

 
Ja nadruk wykorzystuję nie tylko na koszulkach, ale mam na kurtce ulubiony tekst, na bluzie, spodniach. No wszędzie po prostu :)

Teraz jest nieograniczony potencjał technologiczny.

showmemore43

Posty: 23