agencja content marketingu, która firma??

agencja content marketingu, która firma??

Hejka. Czy reklama facebook sprawdzi się w przypadku przedsiębiorstw działających w praktycznie dowolnej branży? Opiszcie własne doświadczenia w tym zakresie. Z góry dzięki.

Misieczek

Posty: 6

 
Agencja marketingu społecznościowego to przedmiot mojego zainteresowania od kilku dni. Szukam firmy, która nie będzie oczekiwała horrendalnie wysokiego wynagrodzenia, a jednocześnie przeprowadzi skuteczną kampanię. W mojej branży reklama w internecie to podstawa.

Mant56

Posty: 20

 
Wiem, że jeśli chodzi o media społecznościowe agencja jest w stanie zaproponować dość sporo działań. W niektórych wypadkach nie są one ponadprzeciętnie kosztowne. To wiem na pewno.

Nowa

Posty: 26

 
Moim zdaniem agencja social media pobiera wynagrodzenie, które jest mocno uzależnione od renomy, jaką zdołała wypracować sobie na lokalnym rynku. To podstawa.

keyas

Posty: 8

 
Przede wszystkim dla firm z branży modowej sens ma prowadzenie profilu instagram. Takie rozwiązanie zarekomenduje Wam praktycznie każda profesjonalna agencja social media, jeżeli postanowicie z takową podjąć w ogóle kontakt.

olgierd33

Posty: 13

 
Cieszę się, że reklama na facebooku jest tak skuteczna. Jednocześnie nie wiąże się z koniecznością ponoszenia ponadprzeciętnie wysokich wydatków. To bardzo ważne z perspektywy ograniczonego budżetu, jaki posiada moja firma.

luluś45

Posty: 4

 
W social media tkwi gigantyczny potencjał. Przekonałem się o tym dopiero wtedy, gdy podjąłem decyzję o prowadzeniu profilu facebook, który założyłem dla mojej firmy :-)

Lupusx

Posty: 10

 
Podjąłem współpracę z tą agencją social media:
https://www.socialframe.pl. Jej oferta sprostała moim oczekiwaniom. Owa agencja content marketing opanowała również do perfekcji :)))

xtigerx

Posty: 19

 
Jestem zadowolony z tego, że kampanie reklamowe facebook mogą mieć ściśle sprecyzowany budżet. Dzięki temu jestem w stanie przewidzieć, jakie wydatki poniosę, a także uzyskać informacje o potencjalnej skuteczności działań agencji social media :)))

adam86

Posty: 5