marketing usług medycznych, która firma ?

marketing usług medycznych, która firma ?

Witam. Jak niesłychanie popularny jest marketing w usługach medycznych? Zadaję to pytanie, albowiem szukam profesjonalnej firmy, która będzie w stanie mi pomóc w tym zakresie.

Laleczka4

Posty: 4

 
Interesującą ofertę agencji marketingu medycznego znajdziecie pod tym adresem: https://www.mediamedic.pl. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i jestem zadowolony.

żabka45

Posty: 17

 
Sam już nie wiem, jaką formą reklamy produktów leczniczych powinienem się zainteresować. Wygląda na to, że podejmę kontakt z agencją, która się w tym specjalizuje.

Boss

Posty: 25

 
Agencje, które posiadają w ofercie marketing medyczny są skłonne zaproponować między innymi stworzenie oraz prowadzenie fanpage na Facebooku.

Kitas

Posty: 13

 
Znam firmę, jaka marketing gabinetów lekarskich ma w “małym palcu”, więc mogę Wam zarekomendować jej usługi. Wystarczy, że odezwiecie się do mnie w prywatnej wiadomości, a podam Wam namiary. Pozdrawiam serdecznie.

matek562

Posty: 12

 
Podjąłem współpracę z agencją, która zaproponowała mi promocję gabinetu lekarskiego. Nie poniosłem w związku z tym bardzo dużego wydatku, a efekty były znakomite. Z resztą do chwili obecnej współpracuję z tą samą agencją reklamową.

jui

Posty: 27

 
Znam przedsiębiorstwo, które od wielu lat oferuje marketing gabinetów lekarskich. Odezwijcie się w prywatnej wiadomości, a mogę podać namiary na tę firmę. Myślę, że nie pożałujecie, jeśli podejmiecie z nią długoterminową współpracę.

Kitas

Posty: 19

 
Przeglądając poszczególne strony internetowe zauważyłem, że coraz większą popularnością cieszy się reklama usług medycznych. Sami wkrótce zamierzamy w nią zainwestować, ponieważ posiadamy z żoną wspólny gabinet :)

Dersei02

Posty: 22