przyczepy reklamowe

przyczepy reklamowe

Witajcie. Chcę wynająć bus reklamowy. Z przyczepą miałem problem, bo nie wszędzie ją mogłem postawić. Stąd pomysł na bus. Jaka firma ma korzystne warunki wynajmu?

TomekK

Posty: 13

 
W reklamie kiedyś robiłem, ale o przyczepach to nic nie wiem. Myśmy głównie korzystali z narzędzi internetowych w promocji firm. Były akcje innego typu, ale to już nie był mój zakres...

jumju

Posty: 11

 
Heh, sam ma zamiar zainwestować w taką reklamę, ale z dobrym oświetleniem, żeby można było na noc zostawić. Może coś podpowiecie? ;)) Pozdrawiam.

Cziczin

Posty: 22

 
Rozglądam się teraz za dobrą przyczepą na baner, ale też fajnie jakby była opcja montowania plakatów równocześnie. Także jak możecie coś tutaj zaproponować, to będę sprawdzał;))

Śmieszek

Posty: 26

 
Witam...;) No ja to nie mam doświadczeń z takimi dostawcami. Jeśli chodzi reklamę, to tej pory korzystałem z banerów takich zwykłych, stojących. Poza tym, oczywiście jest stronka w necie.

Hostelos3

Posty: 21

 
W planie mam, żeby sobie w tym roku kupić jakąś przyczepkę reklamową i ją podnajmować. Zapotrzebowanie jest duże, więc raczej nie powinienem mieć problemu ze znalezieniem firm, które będą się chciały w ten sposób promować.

Sarever

Posty: 24

 
Dobra przyczepa to połowa sukcesu. Jak widzę, jakie niektórzy przyczepki z banerami rozkładają to żal...:P Zamiast reklamy robią sobie antyreklamę;) Takie porządne, innowacyjne przyczepy to oferuje marka KM Polska. Warto się u nich rozejrzeć. Miałem wynajmować od nich, ale koniec końców kupiłem;) Mam przyczepę z turbiną wiatrową, co jest o tyle dobre, że nie trzeba doprowadzać żadnych kabli ani nic, żeby mieć zasilanie. Taka turbina dużo nie kosztowała, a pracuje fajnie.

AlU

Posty: 17

 
Ja to myślę nad wynajęciem sobie billboardu przy wylotówce z miasta. Jednak tam jest spore natężenie ruchu, można się fajnie zareklamować. Zwłaszcza, że prowadzę zajazd przy drodze.

Puch23

Posty: 22

 
Siemka. Zleciłem jednej agencji reklamowej promocje mojej knajpy i wożą baner po mieście na jakiejś naczepie, ale skąd oni wzięli ten mobil to ja już się nie pytałem. Mogę ewentualnie zagadać.

PucH2

Posty: 28