Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Cześć, Potrzebowałbym namiaru na firmę, która wykona dla mnie specjalne kasetony reklamowe. Macie może jakieś propozycje? Gdzie tego typu akcesoria zamawialiście dla siebie?

bartek33

Posty: 11

 
Wiem, że jeśli chodzi o litery podświetlane to są robione z plexi, ale w różnych technologiach. Lepsze są te bez taśmy metalowej, która ogranicza pole świecenia. Pozdr!

beata77

Posty: 10

 
Za jakiś czas będę chciał wymienić reklamę przy wejściu do swojego pensjonatu i już parę różnych ofert sprawdzałem. Ogólnie jest na czym oko zawiesić, możliwości teraz technika daje duże jeśli chodzi o akcesoria promocyjne.

tunczyk

Posty: 17

 
Do zamontowania na dachu szukam od dłuższego już czasu odpowiednich dużych liter z podświetleniem i nie wiem na co się ostatecznie zdecydować. Kilka projektów dostałem od różnych firm i powiem, że żaden mi jakoś super do gustu nie przypadł.

Black_Riot

Posty: 8

 
Chyba najbardziej optymalnym rodzajem reklam są litery z podświetleniem. Dają dobry efekt, pozwalają się wyróżnić z tłumu, a jak są dobrze zrobione to też potrafią znieść próbę czasu w dobry stanie technicznym. Dużo zależy od użytej plexi.

b.one

Posty: 17

 
Chyba zainwestuję w pylon reklamowy, ale myślę też o takiej specjalny ekranem LCD, tylko to już jest dużo droższa opcja, ale za to efektowna.

czertu66

Posty: 12

 
Wytrzymałe i estetyczne reklamy różnego typu, zarówno te wewnętrzne jak też zewnętrzne produkuje Neobrand. Wysoki standard zarówno produktów, jak też obsługi klienta. Szybko dostarczyli mi projekt liter podświetlanych i równie szybko ogarnęli całą produkcję. Firma ma swoją stronkę na neobrand.pl.

crisdean

Posty: 20

 
Jestem po rozmowie z jedną agencją, która ma mi zrealizować zamówienie na większą partię reklam zewnętrznych i zobaczymy jak się ułoży współpraca. Dam znać za jakiś czas trochę więcej, jak już te reklamy będę miał w rękach.

345_14

Posty: 16