Kora ogrodowa w Bydgoszczy, znacie dobrą firmę ?

Kora ogrodowa w Bydgoszczy, znacie dobrą firmę ?

Znacie może jakąś godną polecenia hurtownię kory ogrodowej? Jak coś, to piszcie, bo w tym sezonie chyba zdecyduję się na nią. Mnóstwo czytałem o korze sosnowej i chcę spróbować u siebie wykonać taką ściółkę.

giurent

Posty: 16

 
Jeśli mam ocenić tego producenta kory w Bydgoszczy, to serdecznie wszystkim polecam. Nie mam nic do zarzucenia. Zawsze na czas dociera do mnie zamówienie, a co do jakości też nie mogę się przyczepić. Dbam o swój ogród i w tym sezonie nie będzie inaczej.

zooazool

Posty: 17

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Albowiem ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza propozycja na rynku. Są nie ulega wątpliwości różne, lecz kora sosnowa zasługuje na olbrzymie uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

Black_Riot

Posty: 13

 
Jest dobrze :) Tak mogę powiedzieć o ofercie tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Zawsze na czas dowóz, żadnych problemów, kora jest sucha i dobrej jakości. W tym roku nie zamierzam zmieniać dostawcy. Polecam ich, bo to doświadczona firma, nie jakiś nowy interes kogoś, kto nie zna się na rzeczy.

dobryrd

Posty: 25

 
Kiedyś kupowałem korę do ściółkowania po prostu w marketach, ale jest gorszej jakości niż z hurtowni kory ogrodowej. Być może są promocje w marketach, ale ja już w nich nie gustuję. Zależy mi na swoim ogrodzie, a gleba to najważniejsza kwestia przecież. Poza tym jeśli chodzi o korę sosnową to wcale nie wychodzi ona tak drogo.

Illilakip

Posty: 21

 
Jak zależy wam na najlepszej jakości kory sosnowej luzem to polecam to miejsce http://www.kora-ogrodowa.net. Od lat tam kupuję i zawsze chwaliłem sobie ich ofertę.

Alexxxi

Posty: 18

 
Jeśli ten producent kory w Bydgoszczy zasługuje na uznanie, to skorzystam i oczywiście bardzo dziękuję za polecenie i opinię. Na rynku jest teraz ogromna ilość takich ofert więc, jak się ktoś nie zna, to rzeczywiście trudno jest o rozeznanie. Jeszcze raz dziękuję.

ur-0004

Posty: 16

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, że nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, ale i tak nie jest drogo.

KKatia

Posty: 22

 
Czytałam wiele cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, że do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana prosto przez producenta jest w najlepszej jakości.

PaweL

Posty: 25

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Bo ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza oferta na rynku. Są oczywiście inne, ale kora sosnowa zasługuje na wielkie uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

Black_Riot

Posty: 10