odzyskaj prowizję bankową, poszukuję

odzyskaj prowizję bankową, poszukuję

Witam serdecznie. Mignęła mi gdzieś reklama – odzyskaj prowizję bankową. Chodzi o wcześniejszą spłatę pożyczki. Czy zawsze trzeba składać jakiś wniosek. Jak to wygląda w praktyce, a dokładnie w firmach pożyczkowych?

wirwik

Posty: 2

 
Tak właśnie myślałem, żeby zrobić. Chodzi o dość duży zwrot prowizji bankowej, który dotyczy konsolidacji kredytu. Nie mam zamiaru się z nimi kłócić, ani też biegać i stać w kolejkach. Wolałbym załatwić to od ręki, tyle że boję się, że taka usługa może być bardzo droga i niezbyt racjonalna co do kwoty prowizji.

Fanatyk

Posty: 13

 
U mnie prowizja bankowa została zwrócona bez żadnego problemu, dlatego dziwię się, że ludzie mogą mieć z tym kłopot. Możliwe, że podpisali umowę bez takiego zapisu. Nie wiem. Nie mam pojęcia, dlaczego firma nie chce zwrócić pieniędzy. Prawnie jest tak, że powinna.

Biforr23

Posty: 22

 
Super, iż piszecie na ten temat, ponieważ nawet nie miałem pojęcia, iż będzie mi się należał zwrot prowizji bankowej. Jak tylko będę mi robić jakieś kłopoty, to od razu ruszę po pomoc. U mnie to spora kwota, dlatego nie odpuszczę.

matek562

Posty: 12

 
Zwrot prowizji bankowej jest zgodny z przepisami, natomiast ludzie o tym nie wiedzą. Banki to raczej informują, natomiast pozabankowe firmy nie zawsze. Poza tym taka pomoc kancelarii może być potrzebna, gdy instytucja nie chce dokonać zwrotu.

Klarka34

Posty: 9

 
Będę jeszcze raz kontaktować się z działem obsługi, jak dalej tak będą kręcić, to na pewno sięgnę po pomoc gdzie indziej. Nie będę darować tak ogromnych pieniędzy… bowiem to moja prowizja bankowa.

aśkaoop

Posty: 4

 
Prowizja bankowa przy paru tysiącach pożyczki w firmie pozabankowej to niezwykle olbrzymie pieniądze, dlatego należałoby się o nie ubiegać. Nie liczyłam, iż odzyskam aż tak dużo. Jestem zadowolona i polecam skorzystać z doświadczonej pomocy.

Bernatsti

Posty: 5

 
Jeżeli masz kłopot ze zwrotem prowizji bankowej, to tutaj masz namiary na znakomitą kancelarię https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Mnie niesłychanie pomogli. Byłbym wiele stratny. Polecam z całego serca.

Elek56

Posty: 29

 
Nie daruj im. Odzyskaj prowizję bankową, albowiem ci się należy. To są w końcu twoje pieniądze i masz pełne prawo do tego, aby się o nie ubiegać. Jeśli nie jesteś w stanie zwyczajnie, to naprawdę pomoc kancelarii jest jedyną sensowną deską ratunku. Oczywiście pobierają jakieś opłaty, niemniej jednak tak czy inaczej, to się opłaca.

Marioleczka

Posty: 6