Profesjonalne przegranie vhs !! Gdzie ?

Profesjonalne przegranie vhs !! Gdzie ?

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z ważnych dla nas uroczystości natomiast niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS zatem też to jest dla mnie tak istotne.

Rafałek34

Posty: 12

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze problem jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi idealne rozwiązanie. Kasety nie są w dobrym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niesłychanie na tych kasetach.

Damiano

Posty: 23

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także warto wydać 15 zł jeżeli się nie mylę.

MacieqLeo

Posty: 21

 
Poszukuję podobnej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało wobec tego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można troszkę naprawić wobec tego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Abaddon616

Posty: 22

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie nasze rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy dlatego też proszę o odpowiedzi.

bogdan66

Posty: 30

 
Oferta www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście pln jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

beniek

Posty: 24

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w dobrym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

ZaNK3R

Posty: 16

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to troszkę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie wymagam dużych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Zas

Posty: 21

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odszukać ale może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca znakomita ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

Webmaster

Posty: 22