wycena aktuarialna, proszę o pomoc

wycena aktuarialna, proszę o pomoc

Jak powinno się zrobić wycenę przedsiębiorstwa, aby było to znane przez urzędników? Podpowiedzcie mi, co zrobić?

Penio

Posty: 1

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, dlatego nie za bardzo jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

Gruszek2

Posty: 20

 
Wybór odpowiedniego biura, które zajmuje się wycenami jest bardzo ważne. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, bo niestety, ale źle się to dla nas może skończyć. Później trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni profesjonalnie to wszystko jest w stanie wykonać.

Klarka23

Posty: 5

 
Zlecaliśmy pół roku temu wycenę spółki w biurze aktuarialnym https://attuario.pl i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Firma rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, zatem wykonuje wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami. Polecam.

Anno Domini

Posty: 9

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za niesłychanie jak oni to robią, bo mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

Kitas

Posty: 5

 
Jeśli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeśli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to profesjonalnie. Nie ma tutaj miejsca na swoje wykonywanie wyceny firmy.

FalaSmiechu

Posty: 2

 
Nawet nie wiem czy dużo jest takich firm, które wykonują wycenę. Jeśli ktoś potrzebuje zrobić wycenę to najlepiej poszukać ciekawych informacji przez Internet. W ten sposób otrzymamy ofertę od kogoś, kto wykonuje to profesjonalnie. To powinny być osoby, które mają odpowiednie uprawnienia do takich zadań i trzeba będzie to sprawdzić.

hihihot

Posty: 16

 
Nawet nie wiem czy mnóstwo jest takich firm, jakie wykonują wycenę. Jeśli ktoś żąda zrobić wycenę to najlepiej poszukać interesujących informacji poprzez Internet. W ten sposób pozyskamy ofertę od kogoś, kto wykonuje to fachowo. To winny być osoby, jakie mają odpowiednie uprawnienia do takich zadań i trzeba będzie to zbadać.

Lubus34

Posty: 18

 
Wybór poprawnego biura, które zajmuje się wycenami jest bardzo ważne. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, albowiem na nieszczęście, niemniej jednak źle się to dla nas może skończyć. Później trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni profesjonalnie to wszystko jest w stanie zrobić.

labuh

Posty: 6