jakie macie doświadczenia z olejem konopnym

jakie macie doświadczenia z olejem konopnym

Czy możecie wskazać jakieś grupy na FB - gdzie ludzie wymieniają się poglądami / pomocą w zakresie onkologii?

labuh

Posty: 1

 
Trzeba ogólnie mieć kogoś z doświadczeniem, kto będzie w stanie ułożyć terapię konopną w odpowiedni sposób z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań konkretnego pacjenta.

Wielkii3

Posty: 15

 
Dobrze będzie mieć kogoś kto zna temat i będzie w stanie podpowiedzieć jak ułożyć terapię konopną i na co zwracać przy niej uwagę, tak by możliwie wyszło to jak najlepiej.

Grzaleczkaa

Posty: 16

 
Na tą chwilę można między innymi liczyć na bardzo dużo grup na FB, gdzie tematyka olejów jest podejmowana, dzięki czemu faktycznie będzie można liczyć na to, że znajdzie się ktoś kto będzie w stanie coś poradzić.

dobryrd

Posty: 3

 
Szukaj kogoś kto układa terapie, indywidualnie podchodzi do tematu i zaoferuje faktycznie profesjonalną pomoc w tym temacie, będzie można liczyć na prowadzoną terapię.

zenek744

Posty: 4

 
Grupa na FB - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917, którą prowadzi Andrzej Andrew podejmuje temat leczenia onkologicznego więc można tam u źródła szukać ewentualnie pomocy przy ułożeniu terapii pod konkretną osobę i jej problemy.

Jacuś24

Posty: 3

 
Zwracaj uwagę na kogoś kto ma doświadczenie w terapiach konopnych i faktycznie będzie w stanie zaproponować indywidualnie ułożoną terapię.

WalSystem

Posty: 2

 
Najlepiej znaleźć kogoś kto taką indywidualną terapię będzie w stanie zaplanować i rozpisać to pewnie i efekty wtedy będą możliwie najlepsze.

edmundzio

Posty: 12

 
Takimi terapiami między innymi zajmuje się obecnie sporo grup tworzonych na FB i tam się komunikują z tymi, którzy ewentualnie szukają pomocy przy sprawach onkologicznych.

daria34

Posty: 15