Dotacje unijne zielona góra, jak pozyskać ?

Dotacje unijne zielona góra, jak pozyskać ?

Mam pytanie odnośnie dotacji unijnych w województwie dolnośląskim. Czy w połowie roku też coś wychodzi. Czy to tylko na początku. A może orientujecie się w firmach, które pozyskują fundusze? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Dzidzia

Posty: 11

 
Wyprowadzę cię z błędu, bo mnie akurat udało się pozyskać fundusz bez pomocy fachowców :) Na zeszły rok dotacje unijne w poznaniu były atrakcyjną sumą. Myślę, że w tym roku jest podobnie. Jedno o czym trzeba pamiętać to biznesplan, do którego nie da się przyczepić :D

Mr Frog

Posty: 30

 
A mnie się nie udało :( Mimo pomocy ze strony firmy od pozyskiwania dotacji unijnych. Chyba dam sobie już spokój. Te wyższe świadczą usługi za spore pieniądze.

grzes3345

Posty: 10

 
To może tylko do kogoś po biznesplan się zwrócić? :) Wydaje mi się, że nie tak bezproblemowo otrzymać dotacje unijne na budowę, bo każdy chce w ten sposób pozyskać fundusze. Wiem, że kryteria są dość zaostrzone.

Azazel412

Posty: 15

 
To renomowana firma, która od a do z zajmuje się dotacjami dla gospodarstw rolnych http://eskel.pl. Nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń. W moim wypadku okazali się ekspertami. To dzięki nim udało mi się ruszyć z dość nietypowym biznesem. Naprawdę polecam się skontaktować.

keyas

Posty: 8

 
Skończyłem kilka szkoleń w temacie dotacji unijnych, zatem teraz mam wiedzę jak działać. Jeżeli chodzi o dolnośląskie województwo jest o co walczyć. Wiele przeznaczyli. Nawet nie myślałem, że mogą to być takie pieniądze.

namok

Posty: 14