artykuły o zdrowiu, znacie ?

artykuły o zdrowiu, znacie ?

Z góry dziękuję za pomoc w odnalezieniu fajnie napisanych poradników o finansach. Chodzi o przystępny sposób dla czytelnika. Generalnie najbardziej interesują mnie lokaty i informacje, czy to jeszcze aktualna metoda na inwestycje ;)

Mier56

Posty: 3

 
Ostatni wynalazłem tę stronkę http://citymag.pl/aranzacja-z-fototapeta-3d. Bardzo fajnie piszą nie tylko o motoryzacji, ale też mają świetne poradniki o technologii. Widać, że portal ogarnia ktoś, komu zależy na czytelnikach. Każda porada bardzo dokładnie opracowana. Przyjemnie się czyta no i jest pożytek.

labuh

Posty: 13

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem kupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, natomiast żona pokazała mi mnóstwo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są rzeczywiście wiarygodne.

Mamusek3

Posty: 7

 
Owszem panie lubią tego rodzaju poradniki dla domu, ale my też coś zawsze możemy przeczytać. Ostatnio zatopiłem się w super lekturze. Dowiedziałem się o pielęgnacji tapicerki w aucie i chwalę sobie tego typu porady.

Dragon

Posty: 19

 
Lubicie narzekać ;) Ja tam zawsze znajduję odpowiedź na pytanie w google :D Naprawdę cieszę się, że nie muszę kupować już gazet, bo na wyciągnięcie ręki mam dostęp do świetnych artykułów o zdrowiu.

Mord

Posty: 6

 
Ktoś tu pisał, iż my faceci nie odszukamy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem niezwykle mnóstwo ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o wiele bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

wislaczekkk

Posty: 12

 
A ja planuję kominek, więc z całą pewnością takie porady przydałyby się również i mnie. Może znacie coś ciekawego, jakieś artykuły dla domu? Chętnie poczytam. Remont na wiosnę, więc jeszcze troszkę czasu zostało.

edmundzio

Posty: 11

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze bardzo ostrożnie do takiej tematyki, zwłaszcza jeśli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś ważną decyzję, radze się eksperta. Ale na pewno tak, jest dużo ciekawych i wiarygodnych artykułów na dobrych stronach, z których można skorzystać.

Hunka

Posty: 22

 
A ja planuję kominek, więc z całą pewnością takie porady przydałyby się również i mnie. Może znacie coś ciekawego, jakieś artykuły dla domu? Chętnie poczytam. Remont na wiosnę, więc jeszcze trochę czasu zostało.

Rrobo159

Posty: 14