Przelicznik walut online

Przelicznik walut online

W najbliższym czasie chce wymienić trochę dolarów. Słyszałem, że najlepszą metodą i najkorzystniejszą stawkę dostanę korzystając z kantorów online. czy możecie jakiś polecić?

Rzeczywiście opłaca się w porównaniu do tradycyjnych kantorów?

czes212

Posty: 24

 
Na początku jak zobaczyłem reklamy kantora online to myślałem, że to jakaś ściema:) Nie sądziłem, że nawet walutą będzie można handlować w necie. Dla mnie spoko rzecz.

staffer

Posty: 17

 
Ja tam generalnie jestem otwarty na takie nowinki, więc jakbym miał jakieś dolce do wymiany to pewnie bym skorzystał. Szkoda tylko, że zarabiam w złotówkach:P

MacieqLeo

Posty: 20

 
Darmową rejestrację i w ogóle dość dobre warunki masz choćby w kantorze http://www.amronet.pl. Tutaj kupuję i sprzedaję walutę zawsze jak potrzebuję. Szybko, z niską prowizją i bez opłaty spreadowej.

123doer

Posty: 17

 
Moje doświadczenie z kantorami ogranicza się do 3 razy, także słaby ze mnie ekspert:P Jakoś mało wyjeżdżałem w życiu za granicę...

ZoZo333

Posty: 24

 
Będę w najbliższym czasie kupował funty bo jadę na Wyspy i tak właśnie myślę nad tymi platformami online. Już się trochę rozglądałem i myślę, że nie powinno być problemu, żeby trafić na korzystny kurs.

Zombisztajn

Posty: 21

 
Coby nie było takie nowoczesne techniki są po to, żeby z nich korzystać. Na pewno musi się to opłacać, skoro dają radę jakoś przetrwać na rynku, a z tego co widzę pojawia się takich platform coraz więcej.

ChosenOne

Posty: 27

 
Nie wiem, gdzie się bardziej opłaca – w internecie, czy normalnie. Zakładam, że jest porównywalnie, ale przez neta pewnie szybciej i wygodniej, zależy kto co lubi.

mateo29

Posty: 21

 
Heh, niestety nie mam tego szczęścia, żeby zarabiać w jakiś frankach, albo innych funtach, więc dla mnie kantor mógłby w ogóle nie istnieć...

Waskijestem

Posty: 28

 
W zeszłym roku przed wakacjami w Grecji korzystałem z kantoru online i wspominam bardzo pozytywnie. Akurat udało mi się w miarę okazyjnie wymienić złotówki.

Riko64

Posty: 21