ogrodzenie boiska w szkole, sklep internetowy ?

ogrodzenie boiska w szkole, sklep internetowy ?

Witam. Gdzie kupowaliście siatki dekarskie? Znacie może jakąś ofertę godną polecenia? Jeżeli możecie polecić jakiś sprawdzony sklep online, chętnie skorzystam. Czekam i z góry dziękuję za wszelką pomoc w temacie.

waclawk6

Posty: 7

 
Chyba też zdecydujemy się na te siatki asekuracyjne. Podobno polipropylen to inwestycja na lata. Najistotniejsze, żeby materiał był odporny na deszcz i promieniowanie słoneczne. Wiadomo, ile trwają prace i taka odporność jest konieczna. A co z certyfikatami na takie siatki?

Niciuśś98

Posty: 17

 
A sami montowaliście ogrodzenie boiska w szkole, czy zamawialiście ekipę? U nas szykuje się remont i właśnie nie mam za bardzo pojęcia, czy montaż ogrodzenia jest prosty.

dostacTP

Posty: 11

 
Mam pytanie, czy lepiej zamówić ogrodzenia boisk sportowych wraz z montażem? Bo podobno na takie usługi mają usługodawcy promocje? Chcielibyśmy podjąć rozsądną decyzję. Jeśli macie jakieś doświadczenie w tym temacie, czekamy.

domrrrr

Posty: 8

 
Tu kupowaliśmy ogrodzenie boiska w szkole https://fulo.pl/71-ogrodzenie-boiska-szkola. Ceny są w porządku, a co do jakości też nie da się przyczepić. Wszystko w jednym miejscu. Polecam.

Koktus

Posty: 27

 
Jaką wielkość oczka należy wybrać, jeśli chodzi o siatkę asekuracyjną? Jeszcze takiej nie kupowałem, a konieczna jest teraz koniecznie. Może jakiś sklep polecacie, konkretną ofertę?

Rysiek_99

Posty: 9

 
Takie też można chyba wybrać ogrodzenie boiska w szkole. PP jest sprawdzonym tworzywem. Decyzja jest. Teraz pozostał temat wyboru sprzedawcy, który oferuje montaż. Tak będzie pewniej w ramach bezpiecznego użytkowania.

Abaddon616

Posty: 21

 
Jaką wielkość oczka należy wybrać, jeśli chodzi o siatkę asekuracyjną? Jeszcze takiej nie kupowałem, a potrzebna jest teraz koniecznie. Może jakiś sklep polecacie, konkretną ofertę?

Gubomilaa

Posty: 6