artykuły o zdrowiu, polecicie ?

artykuły o zdrowiu, polecicie ?

Jakie artykuły o finansach polecacie? Chodzi mi o jakąś sprawdzoną stronkę, gdzie znajdę informacje na temat pożyczek, aktualnie atrakcyjnych kredytów udzielanych przez banki lub firmy pożyczkowe.

Waskijestem

Posty: 4

 
Fajnie. Szkoda, że mojego nie mogę zaciągnąć do odświeżenia mieszkania :( Poważnie, muszę odnaleźć chyba ekipę. Myślę, że nawet gdybym podesłała mu poradniki o domu, jak zrobić remont krok po kroku, nie wziąłby się za to. Taki z niego gatunek leniwca. Nie pozostawia żadnej nadziei ;)

Złoty

Posty: 7

 
Ten portal lifestylowy uważam za całkiem spoko http://citymag.pl/porady-fundusze/. Znajdziesz tam też mnóstwo fajnych artykułów w dziedzinie technologii, czego właśnie szukasz. Życzę miłej lektury.

Sweeperx

Posty: 14

 
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) Już dzięki wam znalazłem portal lifestylowy, który spełnił moje oczekiwania. Fajnie tu piszą. Artykuły są ciekawe. W zasadzie każdy temat do poczytania. Dzięki. Pozdrawiam.

Kódłaty

Posty: 7

 
A jakaś stronka z artykułami o technologii? Ktoś coś? Ciekawi mnie ta tematyka, a jakoś nie mogę odszukać nic konkretnego. Chodzi mi o faktycznie super nowości. Znacie? Piszcie. Będę czytał :D

Ptaszyna

Posty: 11

 
Wiek nie jest jedyną motywacją do tego, aby dbać o zdrowie. Jak zrobisz to zbyt późno, może być kiepsko :) A poważnie, lubię motywować się do poczynania dobrymi artykułami na portalu lifestylowym.

zwc18

Posty: 18