artykuły o zdrowiu, szukam

artykuły o zdrowiu, szukam

Szukam faktycznie wartościowych poradników o finansach. Niedługo czeka mnie kredyt hipoteczny. Chciałbym już teraz dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej. Polecacie coś konkretnego? Z góry olbrzymie dzięki.

daron64

Posty: 4

 
Na tym portalu lifestylowym zatrzymałem się nieco dłużej http://citymag.pl/zasilek-rodzinny-w-niemczech/. Ostatni projekt, nad którym pracowałem, wymagał zapoznania się z poczytnymi serwisami lifestyle. O dziwo znalazłem tutaj mnóstwo ciekawych porad w wielu kategoriach. Polecam sprawdzić osobiście :)

ruszell

Posty: 13

 
Nie jestem pewna, natomiast to chyba ten właśnie blog, o którym sama chciałam napisać, że ma fajne artykuły o zdrowiu. Jestem pod wrażeniem ilości i rzeczywiście ciekawie opracowanych wpisów. Normalnie w tych sprawach jestem wybredna.

edyta123

Posty: 15

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, że komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem usatysfakcjonowany. Nawet żonie niektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

Klarka45

Posty: 10

 
Nie pisz głupot. Jest sporo ciekawych poradników o technologii. Mój syn wiecznie coś ciekawego wynajduje i opowiada. Czasem jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

Penio

Posty: 7

 
Tak poradniki o domu, to świetna sprawa. Poszukuję takich normalnie, gdy muszę wywabić plamę i uratować przypalony obiad. Typowo babskie sprawy i tajemnica, więc nic więcej już nie piszę :D

edyta123

Posty: 8