firma w norwegii koszty

firma w norwegii koszty

Czy obecnie opłaca się pracować w Norwegii i jakie perspektywy ma tam człowiek pragnący uruchomić własny biznesik?

zooazool

Posty: 17

 
Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby Polak działał w Norwegii. Tam potrzebują specjalistów. Masz jakiegoś partnera? Załóż spółkę razem z biurem rachunkowym (np. tym www.norwegiaconsulting.pl/biuro_rachunkowe_Norwegia.html) i korzystaj z różnych luk podatkowych i lepiej zarządzaj finansami. To o wiele racjonalniejsza opcja niż praca na etacie.

BMGMIREK

Posty: 27

 
Najtrudniejsze, jak dla mnie jest fakturowanie. Trzeba szukać standaryzowanych pod tamten rynek programów. W tym odnośniku dam ci kilka opcji http://www.norwegiaconsulting.pl/fakturawnorwegiiprogramy.phphttp://www.norwegiaconsulting.pl/fakturawnorwegiiprogramy.php. Pozdrawiam i życzę szczęścia w Norwegii.

anjopal67

Posty: 20

 
Polacy lubią bezpieczeństwo, a Norwegia pod tym względem i Szwecja to numery jeden na świecie. Czytałem kiedyś, że to najlepsza opcja dla rodzin. Szanują imigrantów.

Domeczek2

Posty: 22

 
U nas są straszne koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Nikt nie ma na solidną pensję. Nie dziwię się, że przenoszą się wszyscy do Norwegii.

Abaddon616

Posty: 21

 
Nigdy w Norwegii nie pracuj samodzielnie, ale zatrudnij do pomocy biuro rachunkowe, najlepiej udostępniające darmowe programy do fakturowania. Tam jest duży poziom przedsiębiorczości. Odnajdziesz się na spokojnie.

Annaaa12

Posty: 24