artykuły o zdrowiu, gdzie ?

artykuły o zdrowiu, gdzie ?

Które artykuły o finansach polecacie? A może dokładniej. Poszukuję strony, gdzie porady są faktycznie doświadczone, a nie pisane przez pseudo fachowców w tej dziedzinie, którzy przeredagowują różne artykuły.

seniorit5

Posty: 4

 
Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można odszukać ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady idealnie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

berry182

Posty: 21

 
Sprawdzę, bo sama jestem zainteresowana poradnikami o zdrowiu. Już od dawna mam w planach przejście na zdrowy tryb życia, przede wszystkim iż to ostatni gwizdek na to, by mieć dzidziusia. Jak coś dam znać, czy odszukałam coś ciekawego dla siebie. Pozdrawiam i dziękuję za propozycję.

Gucio

Posty: 15

 
Widzę, że temat dobrego portalu lifestylowego interesuje nie tylko mnie :) Naprawdę wszędzie piszą to samo. Na pewno będę śledzić wątek i jak sama znajdę coś ciekawego, to się odezwę.

żabka45

Posty: 17

 
Systematycznie korzystam z porad na portalu http://citymag.pl/smartshoe-inteligentne-buty-dla-sportowcow/. Najwięcej artykułów o zdrowiu, niemniej jednak widziałam, iż kategoria marketing jest też dość spora. Można poczytać również porady na temat finansów.

Ralphy

Posty: 19

 
Sprawdzę, bo sama jestem zainteresowana poradnikami o zdrowiu. Już od dawna mam w planach przejście na zdrowy tryb życia, zwłaszcza że to ostatni gwizdek na to, by mieć dzidziusia. Jak coś dam znać, czy znalazłam coś ciekawego dla siebie. Pozdrawiam i dziękuję za propozycję.

propek1

Posty: 9