artykuły o podróżach, gdzie warto ?

artykuły o podróżach, gdzie warto ?

Z jakich artykułów o modzie korzystacie? Jakie pomogły wam wybrać dla siebie coś fajnego i odszukać tanią odzież online? Pomożecie? Jest tego sporo, lecz nie spotkałam się z czymś naprawdę solidnym :(

dziubbek56

Posty: 5

 
Od dawna nie czytałem porządnych artykułów o motoryzacji. Gdyby ktoś mógł podsunąć ciekawą lekturę w zakresie wyboru auta i pożyczki na ten zamiar, super. Swoją drogą przejrzałem już sporo serwisów w tym zarówno typowo branżowych i nie znalazłem odpowiedzi na mnóstwo pytań. Jak coś, czekam i bardzo dziękuję.

frustert

Posty: 8

 
Nie demonizujcie sprawy. Nie potraficie chyba dobrze szukać. Jest sporo faktycznie porządnych blogów i serwisów lifestylowych, które gwarantują rzetelne poradniki o modzie. Piszą eksperci, którzy znają się na tych tematach. Od razu widać, iż to fachowe informacje i porady.

piekniśś

Posty: 15

 
No co ty. W Internecie masz niesłychanie dużo ciekawych artykułów o zdrowiu itd. Nawet na jednym z serwisów, jakie regularnie czytam, bowiem interesują mnie poradniki o kawie, jest dużo ciekawych porad o zdrowiu. Właśnie tam znalazłam też propozycję codziennych ćwiczeń na prosty kręgosłup i bóle pleców spowodowane siedzącą pracą.

quwejt

Posty: 13

 
Korzystam z tego portalu lifestylowego http://citymag.pl/giulietta-veloce/. Szczerze mogę powiedzieć, że wyróżnia się wartościowymi poradami w wielu kategoriach również moto. Może znajdziesz tam pomoc ;)

labuh

Posty: 34

 
Nie piję kawy :( Możesz pomóc, jeżeli znasz porządne poradniki o podróżach ewentualnie o modzie. To tematyka, którą mogę chłonąć tonami. Nigdy nie jest dość. Też pozdrawiam :)

Hihi_WWW

Posty: 13

 
O bardzo dziękuję. W sumie może trochę się spieszę z tym planowaniem wakacji, natomiast wolę wcześniej niż na ostatnią chwilę. No i mam obawy co do zagranicznego urlopu. Uważam, iż synuś jest jeszcze za mały. Co sądzicie? Na pewno skorzystam z pomocy i sprawdzę te porady oraz poradniki o modzie :)

Kitas

Posty: 11

 
Poradniki o fitnessie według mnie najlepiej kupić w księgarni. Masz wtedy pewność, że to fachowa lektura. Chyba, że ktoś poleca konkretny portal, na którym nie piszą bzdur, a gwarantują profesjonalną pomoc. Rozejrzę się i odezwę. Na tę chwilę nie mogę ci niczego zaproponować :)

andrew66

Posty: 7