pizza katowice, polecicie ?

pizza katowice, polecicie ?

Szukam perfekcyjnej naleśnikarni katowice, jaka serwuje zarówno naleśniki na słono i słodko. Czy w katowicach w ogóle można zjeść przepyszne naleśniki z niesłychanie dobrym farszem i sałatką?

himmmu78

Posty: 2

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że mnóstwo z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

Kitas

Posty: 7

 
Naleśnikarnia katowice powinna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, ale może skorzystam z waszym ofert.

Filtry2014

Posty: 9

 
Powiem wam, że ta pizza katowice jest po prostu najlepsza. Tutaj macie link do strony właśnie tej restauracji http://www.placek.katowice.pl. Serwowane są tam dania bez mąki pszennej. Pizza, jak i inne dania smakują obłędnie. Musicie ich spróbować.

Jasio234

Posty: 6

 
Słyszałem kiedyś, że jest dobra naleśnikarnia katowice, jaka serwuje naleśniki bez mąki pszennej. Muszę się do niej wybrać i dam wam znać, czy się opłacało tam iść.

namok 

Posty: 6

 
Naleśnikarnia katowice powinna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, ale może skorzystam z waszym propozycji.

Kitas

Posty: 19