Druk wizytówek, gdzie zamówić ?

Druk wizytówek, gdzie zamówić ?

Hejka. Czy projekt graficzny pod letterpress musi spełniać jakieś określone zasady, czy równie dobrze może to być grafika, którą drukujemy tradycyjnie?

Fanatyk

Posty: 11

 
Większość agencji drukarskich na swoich stronach posiada odpowiednie kalkulatory, które znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, że uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można także załadować przygotowany wcześniej projekt graficzny.

Haze89

Posty: 18

 
Nie ma obaw, iż warstwy, jakie dysponują wizytówki kaszerowane, rozpoczną się rozdzielać. Są one sklejane specjalnymi prasami Wbrew pozorom nie są też zbyt grube, o czym wspomina dużo osób. Bez wątpienia najciekawiej wyglądają one, gdy wykonamy je na delikatnym papierze kredowym, wówczas efekt jest najlepszy.

TomekK

Posty: 15

 
Pierwsze uszlachetnianie druku robiłem kilka lat temu. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie http://lakieruv.dodajarty.biz.pl. To właśnie tam dowiedziałem się o tym, że lakier UV ma takie właściwości.

Radziu

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o druk wizytówek, to jego cena zależy nie tylko od zamawianej ilości, ale również od rodzaju papieru, a zarówno zastosowanych barw.

Franuś

Posty: 7

 
Nieprawdą jest, że lakier UV używa się tylko i wyłącznie do zabezpieczenia gotowego druku. Ja stosuję go, żeby uzyskać lepszy efekt wydruku. Jego użycie zakładam już podczas przygotowywania grafiki.

dertumer45

Posty: 21

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, zarówno swoich kontrahentów. Tym bardziej raduje mnie fakt, że coraz częściej mogę zdobyć je od przedstawicieli rożnych branż.

jarostt

Posty: 14