Tuniki, który sklep ?

Tuniki, który sklep ?

Witam Was.

Napiszcie jeśli orientujecie się, gdzie można dostać tuniki z jakimiś ciekawymi motywami, wzorami. Szukam fajnych rozwiązań do legginsów. Znacie jakiś sklep internetowy?

Czekam na Was i liczę na zainteresowanie tematem.

Wacław

Posty: 20

 
Zaglądałam do tego sklepu z legginsami. Wybór jest rzeczywiście ogromny. Na razie nie mam czasu na dogłębne szukanie, ale już tak pobieżnie zważyłam kilka interesujących par. Z pewnościa zrobię tam zakup.

miskowiec45

Posty: 14

 
Nie wyobrażam sobie swojej garderoby bez kilku ważnych dla mnie ciuchów. Kocham legginsy, a zakupy robię zawsze online. Nie bardzo mogę pozwolić sobie czasowo z łażeniem po sklepach przy dzieciakach, dlatego ta forma najbardziej mi odpowiada. Często trafiam na atrakcyjne ceny i mogę w ten sposób zaoszczędzić parę złotych.

showmemore43

Posty: 23

 
W tym sklepie udało mi się pozyskać legginsy, o których marzyłam. Kochane nie szukajcie dalej. Tu jest tego od groma, a ceny pozwalają na swobodne zakupy. Jakość niesłychanie dobra.

Nargil

Posty: 19

 
Jak legginsy online to proponuję te stronkę i sklep http://e-legginsy.pl.

Kategorii sporo. Jak dla mnie to jest to po prostu najlepszy sklep jaki ostatnio odszukałam i zrobiłam w nim niemałe zakupy. Niezwykle dobra jakość materiałów, nie prują się :) Kupujcie.

Polecam.

GGregbard

Posty: 14

 
Chyba każda z nas nosiła już spodnie alladynki. Cenię je sobie za wygodę. Na spacer z dziećmi w letnie dni idealne. W ogóle idealne są na każdą okazję. Podobają się nawet mojemu mężowi, a jest wybredny w kwestii mojego ubioru. Wygląda się w nich niezmiernie dobrze.

mariuszek

Posty: 13