Al-bo - sprawdzony sklep ?

Al-bo - sprawdzony sklep ?

Szukałam niedawno dobrej kurtki na zimę. Zaciekawiła mnie oferta firmy Olmar, co o niej sądzicie?

luzert

Posty: 11

 
Nie zgadzam się z tym, też kiedyś nabyłam spódnicę Al-bo i doskonale się w niej chodziło, nawet koleżanka mi powiedziała iż doskonale w niej wyglądam, cudownie podkreślała kobiece kształty. No i łatwo się ją prało, więc dla mnie Al-bo to dobra marka, która dba o swoich klientów, z nią możecie wyglądać pięknie

AndrzejKKK

Posty: 26

 
Jak szukasz czegoś dobrego to raczej unikaj Al-bo. Moim zdaniem te produkty nie są warte swojej ceny, kiedyś kupiłam od nich sukienkę i spódnicę, jednak były dla mnie strasznie niewygodne. Nie wiem, być może, to poprzez to że miałam wtedy więcej kg.

guru67

Posty: 12

 
Rzeczywiście płaszcze to one mają bardzo piękne. Nie wiem jak z jakością bo też się zastanawiam nad kupnem i tak samo poszukuję jakiś opinii o jakości Bek&R. W Internecie ciężko cokolwiek znaleźć na ten temat.

johncena67

Posty: 15

 
Ja też mogę z całym sercem polecić tą markę. Mąż mi kupił jedną z ich kurtek i do dzisiaj w niej chodzę. Wygląda świetnie, bardzo pasuje do mojego stylu. Nie wiem jak z innymi produktami, ale kurtki to robią w super jakości, jak dla mnie Olmar daje radę.

m4ddog

Posty: 31

 
Ja się mogę wypowiedzieć, według mnie Olmar to bardzo dobra firma, nie wiem skąd te krytyczne opinie. Mam kurtkę ich produkcji i sprawdza się doskonale, dobrze utrzymuje ciepło więc można dobrze przeżyć zimę.

innaret

Posty: 19

 
Moim zdaniem produkty firmy o której mówisz są bardzo dobrej jakości i nie zniszczą się po pierwszym praniu.

berry182

Posty: 21

 
Mogę zaproponować nasz sklep: http://damskie-atelier.pl/Olmar. Oferujemy darmową wysyłkę w przypadku przedpłaty, jeśli zdecyduje się Pani na płatność za pobraniem, to koszty wysyłki będą dosyć niskie. Na pewno będzie Pani zadowolona z firmy Olmar.

Abaddon616

Posty: 20

 
Kurtki od firmy Olmar są całkiem spoko, łatwo się je czyści, nie tracą kolorów i mają wytrzymałe zamki błyskawiczne, więc możesz być spokojna jeśli chodzi o jakość, ogólnie oceniam tą markę pozytywnie.

Acclaim

Posty: 11

 
Bek&R daje radę chociaż produkty mogłyby być trochę tańsze, bo nie każdy może sobie pozwolić na wydanie kilku stów na nowy płaszcz. Ale musze pochwalić producenta za to, że robi porządne produkty. Jest bardzo wytrzymały, po kilku latach używania wciąż dobrze na mnie wygląda więc bardzo polecam.

qwed

Posty: 20