Ładne sukienki

Ładne sukienki

Szukam jakiegoś fajnego sklepu, gdzie będę mogła kupić fajną sukienkę dla córki. Tak, aby był dobry wybór i ładne sukieneczki. Możecie coś polecić?

englandrm

Posty: 7

 
Sukienek najlepiej szukać takich pół eleganckich. Tak sukienki można założyć zarówno na imprezę firmą jak i na spotkanie biznesowe. Warto szukać ciekawych wzorów.

PucH2

Posty: 29

 
Na co zawracacie uwagę wybierając torebki? Ja w pierwszej kolejności na funkcjonalność a potem na wygląd. Tutaj zawsze idealnie któraś mi przypasuje https://www.lejdi.pl/k278,torebki-torebki-wieczorowe.html. Warto odwiedzić i wyszukać coś fajnego dla siebie.

pawel253

Posty: 21

 
Dobra sukienka to dobra inwestycja. Zazwyczaj nie zakładamy ich wiele razy, ale z drugiej strony jak idziemy raz na jakiś czas na uroczystość to wart założyć na siebie coś szałowego.

Złoty

Posty: 5

 
Ostatnio na chrzcie widziałam kobietę w pięknej sukience, prostej ale pięknej i też doszłam do wniosku, że w czymś takim wystąpię na chrzcie mojego małego. Teraz tylko szukam odpowiedniego sklepu.

jacor

Posty: 15

 
Wybierając sukienkę dużo zależy od tego, czy będzie to całonocna zabawa, czy jednak tylko obiad w restauracji. To jakby dwa różne wydarzenia i zupełnie inaczej można się na nie ubrać.

zbychu6

Posty: 8

 
Uważam, że na taką uroczystość jak wesele ta sukienka, którą pokazujesz raczej się nie nada. Powinnaś przemyśleć zmianę stroju.

Acclaim

Posty: 11

 
Imprezy firmowe rządzą się swoimi prawami, zdecydowanie warto jest się pokazać na takiej imprezie z jak najlepszej strony. Ja bym sobie kupiła nową kieckę.

englandrm

Posty: 10

 
Ładna sukienka jest konieczna na wyjątkowe okazje takie jak chrzest czy też komunia dziecka. Dobra sukienka to taka, która będzie pasowała zarówno na uroczystości w kościele jak i również potem na przyjąciu.

amrmas22

Posty: 9