Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Cześć, witam. Pytanie mam odnośnie kosmetyków naturalnych. Co o nich sądzicie? Rzeczywiście są dużo lepsze od tych zwykłych z drogerii, czy to tylko niepotrzebne bicie piany? Jakie kosmetyki na skórę z tendencją do przesuszania polecacie?

edyta123

Posty: 4

 
Mi by się przydał jakiś dobry szampon bo od lat nie potrafię sobie poradzić z łupieżem. Stosowałam już chyba z kilkanaście różnych typów i nic. Może znacie jakieś domowe mieszanki żeby sobie zrobić na łupież? Bo do sklepowych już straciłam zaufanie...albo faktycznie do lekarza się będę musiała przejść.

proszek

Posty: 2

 
Ponoć za częste stosowanie różnych kosmetyków wcale nie jest takie wskazane. Niby ludzie się śmieją z takiego powiedzenia że – częste mycie skraca życie ale ponoć coś w nim prawdy jest. Im więcej człowiek zmywa detergentami skórę tym bardziej się ona wysusza i traci naturalną swoją warstwę ochronną.

DevilScream

Posty: 18

 
Do cery naczynkowej z którą się zmagam od lat to mogę polecić kosmetyki ze strony e-naturalne.pl. Sama stosuję ich żel aloesowy i jest coraz lepiej. Bardzo udało się już poprawić koloryt skóry i pozbyć przebarwień, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. W porządku obsługa w sklepie, mam zawsze tutaj info na bieżąco o tym co dzieje się z przesyłką, kiedy została wysłana itp.

audi80

Posty: 5

 
U mnie w łazience to powoli miejsca brakuje na moje wszystkie kosmetyki o co mąż ma czasami do mnie pretensje. Ale faktycznie trochę ich mam, bo też nie ma innego wyjścia, jak chce się o siebie zadbać to tak to wygląda.

beniek

Posty: 21

 
Ekspertką od kosmetyków nie jestem, ale widzę po swoich znajomych że dużo teraz się kobiet na naturalne rzeczy przerzuca. Pewnie jest w tym dużo sensu, bo jeśli sam kosmetyk jest lżejszy, odchudzony od różnych wzmacniaczy i wypełniaczy to też skóra będzie mniej obciążona potem.

Cziczin

Posty: 17