Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Cześć. Polećcie mi jakiś dobry sklep internetowy oferujący składniki do samodzielnego wykonywania kosmetyków naturalnych. Ktoś z Was kupuje może coś takiego i może podać mi sprawdzony adres?

labuh

Posty: 1

 
Najpierw kąpiel z glinką, później pielęgnacja reszty ciała, bo lepiej kosmetyki się wchłaniają.

Joe

Posty: 2

 
Podobno kosmetyki ze śluzem ślimaka dobrze się sprawdzają przy problemach dermatologicznych. Stosowałam na nawilżenie i się sprawdziło. Moim zdaniem https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158 działa lepiej od cynku na takie drobne syfki. Nakładam na wieczór, a rano już mam czystą twarz. Staram się nie wyciskać, chociaż wiadomo, czasami kusi. Jak nie możesz sobie poradzić ze skórą to możesz spróbować. Nie dam gwarancji, bo wiadomo, jak jest, ale u mnie całkiem dobrze to się sprawdza. Całe życie chodzę z syfkami, ale widzę, że produkują coraz lepsze kosmetyki, więc jest nadzieja dla nas :)

hamm45

Posty: 10

 
Nawilżanie tak, ale czasami też warto pójść w odwrotnym kierunku i dać skórze odpocząć od wszystkich kosmetyków. Później powrót, na zasadzie przeplatania. Wtedy wszystkie składniki aktywne lepiej działają.

Hello98

Posty: 7

 
No właśnie też mam ciągle czerwone plecy po siłowni, ale u mnie lepiej działają emulsje i kremy z witaminą E. Czasami też cynk stosuję. Masło może też sobie dokupię. Dzięki za polecenie.

brygida

Posty: 11

 
Peeling jest ok raz na jakiś czas mocniejszy, a zmarszczki zawsze możesz zrezygnować kwasem hialuronowym, kosmetykami na tej bazie, ale to oczywiście chwilę potrwa.

m4ddog

Posty: 29

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

Kwatuszek

Posty: 8

 
Dobry i znany, nawet na YouTube sklep. Też biorę od nich ciągle coś nowego. Masa unikalnych serii, że tylko tam znajdziesz.

luke130

Posty: 6