zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

W ostatnim związku dziewczyna wyraźnie zasugerowała, że mam małego. Kompleks niestety pozostał i szukam mało inwazyjnych metod, żeby chociaż ten 1 – 2 cm zyskać. Wtedy poczułbym się normalnie. Akurat tyle brakuje. Operacja absolutnie odpada, bo wiele negatywnych rzeczy na ten temat słyszałem. Proszę o normalne odpowiedzi. Temat jest poważny.

warter88

Posty: 1

 
Przede wszystkim strać tłuszcz na ciele, bo tłuszcz na brzuchu, w okolicach intymnych skraca rzeczywiście penisa. Ciała jamiste po prostu się w tłuszczu blokują. Im jesteś chudszy, tym penis większy. To dość uniwersalna zasada.

omen100

Posty: 3

 
Idź do lekarza i diagnozuj się pod względem nadciśnienie, układu krążenia i chorób serca. W wielu przypadkach to właśnie przyczyna problemów z erekcją. Jeżeli chodzi o powiększanie penisa to wszystko sprowadza się do podniesienia wydajności pompowania krwi do ciał jamistych i gąbczastych, no i do uspokojenia psychiki przy stosunku. Dobra partnerka ma ogromny wpływ na ocenę działań ;)

mikuś89

Posty: 6

 
Teraz jest plaga niesprawdzonych leków. Warto zatem sprawdzać certyfikaty i opinie na zagranicznych forach. Większość najlepszych tabletek na potencję w Polsce pochodzi właśnie od zagranicznych producentów. W kraju mało kto zajmuje się tematem na poważnie. Za granicą takie rzeczy rozwiązuje się tabletkami bez problemów.

Fifeczek2

Posty: 5

 
Po buzdyganku ziemnym dostałem przyznam niezłego kopa. Najlepiej oczywiście łączyć wiele składników, które pobudzają rozrost ciał jamistych w penisie. Im lepsze pompowanie krwi, tym większy penis.

dermert

Posty: 6

 
Najlepsze składniki na powiększenie penisa to ekstrakt z korzenia żeń szenia, jagody palmy sabałowej, buzdyganek ziemny. Do tego jeszcze możesz dorzucić korzeń macy. Nawet w tradycyjnej medycynie chińskiej te elementy występują i wielu innych rozwiniętych kulturach. Można się naprawić naturalnie, ale najpierw trzeba poznać te składniki i ocenić, co na ciebie najlepiej działa.

Lupusx

Posty: 10

 
Moim zdaniem nie tylko warto zastosować tabletki, ale również psychoterapię. Ewentualnie wizyta u seksuologa przy bardzo poważnych zaburzeniach. Jak po tabletkach nie reagujesz to znaczy, że coś jest nie tak z twoim organizmem.

Lupusx

Posty: 7

 
Ćwiczyłem pompką jakieś 2 miesiące, ale bez specjalnych rezultatów. Pomogło dopiero dołączenie do pompki tabletek dr. Penigreat. W sumie jedno z niewielu rozwiązań na krajowym rynku, żeby naturalnie powiększyć penisa. Przejrzałem praktycznie wszystko i z tych najlepszych metod moim zdaniem to właśnie regularnie pompka, wskazane tabletki ziołowe z dużym udziałem buzdyganka i żeń szenia, do tego trening mięśnia guziczno – łonowego, np. przy sikaniu. Wtedy masz mocniejszą erekcję i lepsze ukrwienie. U siebie zauważyłem 2.5 cm więcej mniej więcej po 3miesięcznych praktykach tego typu. Po prostu trzeba uważać i podchodzić z głową do tych intymnych spraw. Temat wydaje się śmieszny, bo w końcu chodzi o powiększanie penisa, ale jak się wczytasz to trzeba jednak przetestować wiele opcji.

xacti

Posty: 7

 
Byłem niedawno na konsultacjach u urologa i okazuje się, że otyłość brzuszna przeszkadza w erekcji. Teraz się odchudzam, odstawiłem kawę, więcej ziół, do tego tabletki na powiększanie penisa i widać wyraźną poprawę już po miesiącu. Trzeba jednym słowem wrócić do normalnej formy fizycznej. Wiem, że to bywa trudne, ale nie niemożliwe.

beata77

Posty: 4

 
Według mnie warto zastosować tabletki, bo to też efekt psychologiczny. Seks zaczyna się w głowie i to nie tyczy się tylko kobiet, ale przede wszystkim mężczyzn.

mew soncz7777

Posty: 6